www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Čidlo tlaku
Autor: juvamine (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2007 14:47

Ahoj!
Prosím Vás, nevíte někdo, kde koupit snímač tlaku oleje do GSi motoru Kadett 18E pro digi palubku? Byl jsem u Zralého a ten za nej chce 3500!!!!
Na vrakacich to zas prodavaj jen s celym motorem. Nemate ho nekdo doma (funkcni)? Je stejnej i na C20NE...Diky moc

Re: Čidlo tlaku
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2007 15:07

a co Elit, nebo www.mjauto.cz nebo plno jiných dodavatelů. Ale asi budou ceny dost podobné.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Čidlo tlaku
Autor: martin 1 (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2007 15:08

To juvamine: zkus tady: [katalog.mjauto.cz];

Re: Čidlo tlaku
Autor: juvamine (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2007 19:00

Diky moc, jenze tam maji ten snimac jen na 16V motor C20XE a to vypada uplne jinak, proste tohle cidlo je skoro nesehnatelne...

Re: Čidlo tlaku
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2007 22:00

No, nevim jaky jiny cidlo myslis, ale tohle co pise Martin, je standartni cidlo pro vsechny oplacky motory. Mimochodem kdyy se podivas kam to vsechno pasuje, tak je tam i Tvuj 18E.

Re: Čidlo tlaku
Autor: KOCOVINA (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 17:51

Jo taky bych jeden potřeboval. ale ještě jsem nějak nescháněl . Zatím důvěřuji kontrolce

Re: Čidlo tlaku
Autor: Biko (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2011 10:39

Chtěl bych se optat ohledně snímače tlaku oleje. Vzhledem k tomu že nemám na C16NZ snímač tlaku tak jsem zapojil kabel pro snímač na kostru (Digi.přístrojovky) . Zajimalo by mě jak to zapojit aby tlak ukazoval jakoby ,,plnou,,. Díky Opel Kadett E C16NZ



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
       **  ********    ******    *******    ******   
       **  **     **  **    **  **     **  **    **  
       **  **     **  **        **         **        
       **  ********   **        ********   **   **** 
 **    **  **         **        **     **  **    **  
 **    **  **         **    **  **     **  **    **  
  ******   **          ******    *******    ******   
Powered by Phorum.