www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Kompletní elektro-instalace
Autor: klikos72 (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2008 19:57

Ahoj díky za odpověď,můžeš mi prosím Tě nadhodit adres kde je možný sehnat ty uni. kapličky? určitě bych to zkusil.Jinak ta kabeláž je prý i s centrálem,ale ten už tam je.Myslím že to byl ještě originál,ale nebyl funkční tak mi ho dávali dohromady společně s montáží alarmu. Jo ještě jedna otázka,kudy do dveří je mi celkem jasný,ale kudy ke dveřím.Abych to tahal pod palubkou na to se mi zdají ty kabely docela krátký,kudy teda od panelu ke dveřím? Nevíš co se dá ještě do Kadetta nacpat za libůstku (myslím co měl ještě v orig.výbavě)ne ty DVD blbosti,superohlušující aparatury atd. Díky za odpověď Gigi

Re: Kompletní elektro-instalace
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 23.09.2008 17:36

No, já všechno tahal pod palubkou, ale svazky jsem si dělal vlastní...
prostě musíš jít od pojistkový skříně do panelu a z panelu jednna větev k zadním oknům a jedna k předním. Je možné, že k předním oknům to šlo jakoby za řidičovou sedačkou a pak pod takovou tou plastovou lištou cop kryje prahy - ale na dýlku je to skoro stejný...na montáž lepší, nemusíš se placatit pod palubkou...jinak kadett pak měl v origu el. zrcátka s výhřevem, dá se tam dát el. šíbr, centrál, el. okna, novější měly centrál i v kufru, vyhřívaný sedačky - ty ale nevim jestli se dávaly do GSi, měly čtyřkanálový zesilovač s grafickým ekvalizérem, elektrický světla - myslim s motorkama sklonu a jinak snad o ničem jinym origo už nevim...no snad jedině digipalubka, checkbox a dvoulitry měly palubní počítač - podobnej jako má calibra a vectra.
I tak je toho dost...

Re: Kompletní elektro-instalace
Autor: klikos72 (IP zapsáno)
Datum: 23.09.2008 17:41

O.k vyzkoušíme uvidíme. díky za radu.Gigi

Re: Kompletní elektro-instalace
Autor: Biggest (IP zapsáno)
Datum: 25.11.2010 15:58

Nemáte někdo fotku uchycení el. stahovaček ve dvěřích v Astře F? Mám tam švihadla a chci dát el. verzi. koupil sem si originál... a hodilo by se mi vědět jak to vypadá v už hotovém autě. Děkuji.

Re: Kompletní elektro-instalace
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 25.11.2010 19:06

Biggest:
Stahovačky tam drží na nýtech - ty se musí odvrtat a vyrazit a stahovačku vyndáš + musíš jí ještě odšroubovat od té kolejničky, ve které sedí okno - je to sice jako ježek v kleci, ale jde to.
Akorát se to musí dělat při vytaženém okně - takže když vyndáš stahovačku okno má pak snahu spadnout do dveří - ideální je to dělat ve dvou - jeden podrží okno.

Re: Kompletní elektro-instalace
Autor: Patrik Mucha (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2013 19:58

Potrebujem poradit mam opel astra f 1.6 i pri pustenem radii sme mi rosviti kontrolka dobijeni . nevite nekdo co to muze byt ? alternator dobija 100 percentne .

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********   **     **  **     **  ******** 
  **  **   **     **  **     **  **     **     **    
   ****    **     **  **     **  **     **     **    
    **     **     **  **     **  **     **     **    
    **     **     **  **     **  **     **     **    
    **     **     **  **     **  **     **     **    
    **     ********    *******    *******      **    
Powered by Phorum.