www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
schema zapojení autoalarmu
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2008 19:50

Vlastním dva roky nový vůz OPEL ASTRA CLASSIC II 1,6 16V a potřebuji si tam namontovat autoalarm od Jabltronu ( CA 320 ).Neví někdo schema zapojení do auta.Od alarmu mám,ale jak v autě to zapojit na centrální zamykání atd.Děkuji Vašek

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2008 21:51

Jak už jsem tu psal v jiném vlákně, zrovna pracuji na návodu na instalaci autoalarmů, mám to hotové tak na 60 %, uveřejním to tak do konce tohoto týdne, jestli vydržíš.

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 04.07.2008 15:00

Jestli mě to pomůže,tak díky moc.Velice mě to zajímá,určitě vydržím.

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 04.07.2008 16:33

Mám to hotové, ale bez fotek, ty budou během několika dní. Zatím jsem ale nekontroloval chyby atd., tak to prosím omluvte. [ZdenekSoska.Net]

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 06.07.2008 14:06

Přeji hodně štěstí při ochraňování vozu alarmem, když je tu bezva popis, jak je zapojený a tudíž jak ho nejlépe obejít a je tam i adresa. the finger smiley

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 07.07.2008 14:52

No, nemyslím si, že by někdo chtěl mé auto ukrást. Navíc nikde jsem nepsal SPZ a v okolí je hned několik stejných aut jako mám já. Navíc od baráku mi ho nikdo nevezme a mám ho chráněné i jinak, než jsem zveřejnil. Ten autoalarm jsem montoval hlavně pro dálkové ovládání centrálu, protože samotné dálkové ovládání nebylo skladem a to s autoalarmem stálo jen o pár Kč více, takže tak. grinning smiley Jinak do toho dokumentu už jsem doplnil i odkaz na fotky, kdyby měl někdo zájem, je na nové adrese [ZdenekSoska.Net]



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil MetalKalic (07.07.2008 15:13)

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: bobous (IP zapsáno)
Datum: 13.09.2008 17:49

Hoši mam dotaz, dostal jsem ïmitaci poplachu, prostě LED, ale podle instrukci ji mam zapojit na el.obvod automobilu...tj. kladny pol na + a černý na uzemnění...Tak bych potřeboval vědět na co to mam zapojti aby to blikalo jen když auto bude stat a ja pryč...! Mam Opel Kadett cabrio model 1992

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2008 05:58

To bys musel zapojit na elektromagnetický rozpínač, aby to to dělal to co chceš

Pak by bylo zapojení třeba + pro rozpínač od skříňky zapalování (třeba : napojit na žlutý drát) + pro leddiodu vedoucí přes el.rozpínač od baterky (nebo prostě někde od poj skříńky kde je stálé +. Mínus pol neřeším ten vem kde chceš. Jeden na el.rozpínač druhý připojit přímo na diodu.

Osobně ti ale radím to tam nedávat, protože stačí do auta klepnout a hned poznáš jetli je to habaďůra nebo alarm :-). Všechny dnešní alarmy mají senzor nárazu nebo pohybu v autě a prvním příznakem narušení je většinou změna fregvence blikání led diody nebo jen vástraha sirénou :-)

A cena alarmů začíná na 666Kč baj voko. To už stojí za klidnější spaní ne? Mám "základní" model a jsem naprosto spokojený! A vůbec, když to auto bude někdo chtít ukrást věř mi, že ti ho ukradne i s alarmem za 10tis!

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: martinezi (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2009 08:34

ahojky vsem mam prozbu koupil jsem si autoalarm sharp dostal jsem k tomu sice scema zapojeni ale stejne bych s tim potreboval píchnout najde se tu osoba ktera by me pomohla poslu fota planku i stalace proste vse co je treba.Tady u mas jsou vydridusi chteji docela dost za zapojeni a mimo to bych to chtel zkusit sam tedy s pomoci muj email.martinezi@seznma.CZ MOC VAS PROSIM DEKUJI MARTIN

Re: schema zapojenia RJ opel astra 1,4 16v
Autor: jaro (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2010 18:23

mam odpojene kable na riadiacej jednotke...prosim o schemu zapojenia RJ na opel astra 1,4 16v Dakujem

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2010 19:48

jaro, také jsi nečetl ani ten červený rámeček nahoře, natož pravidla fóra, že? 1,4 16V není typ motoru. Podle tohoto údaje ti těžko někdo poradí, když neví, jaký máš motor.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: Stanc. (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2010 14:11

Vendys asi myslí 1,4 16V,X14XE (66kW) začátek výroby květen 1996,montován
do Astry F i G a také do Tigry. Jiný 1,4 16V se pravděpodobně nevyrábělsmileys with beer

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: Stanc. (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2010 14:22

[www.opelastra.cz]
Teprve nyní jsem si všiml,že je to schématech v Polském jazycesmiling bouncing smiley

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2010 21:31

No a nebo taky nějakej podobnej nesmysl s Y, nebo něčím podobným na začátku.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: schema zapojení autoalarmu
Autor: Stanc. (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2010 11:40

Vendys máš pravdu,neuvědomil jsem si,že nenapsal ani rok výroby a zapoměl jsem
na novější verzi Z14XE z roku 2001, která má stejné parametry.confused smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **    **  ********  **    **  ********  
  **  **    **  **   **         **  **   **     ** 
   ****      ****    **          ****    **     ** 
    **        **     ******       **     ********  
    **        **     **           **     **        
    **        **     **           **     **        
    **        **     ********     **     **        
Powered by Phorum.