www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Diagnostika Astra F
Autor: bnmj (IP zapsáno)
Datum: 10.07.2008 08:48

Zdravím všechny, mám dotaz zda jde připojit na diagnostiku Astru F, r.v.95, motor X17DTL. U pojistek zásuvku mám. Jen nevím jestli tohle auto má vůbec ŘJ. V autě jsou airbagyvpředu. Díky

Re: Diagnostika Astra F
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 10.07.2008 10:13

Skoro bych rek ze tohle ECU nema. Zasuvka tam bude, ale budou tam vyvedeny jen diagnosticky PINy na ABS.

Re: Diagnostika Astra F
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 11.07.2008 12:22

Nejde... zásuvku tam strčili i když to nemá ABS

Re: Diagnostika Astra F
Autor: ramon (IP zapsáno)
Datum: 05.02.2010 08:43

zdravím mam jeden malej problem.mam opel astra 16 F ma to vysoke otacky pokazdy kdyz vlezu do auta nastartuji ma to hned 3tis. otacek a ponekalika kilometrech se mi rozviti zluta kontrolka jako zavada na motor.prosim o radu co je to_?kdyz dam jakoukoliv rychlost otacky jsou v pohode jenom kdyz pokazde vyradim hnedka skoci vysoke otacky a drzi se to na tech 3tis.otacek.kdyz to zacinalo takhle ze zacatku zlobit zacinalo to nekde na 15set otacek a postupne to slo nahoru a ted to mam na tech zminenych 3tis.otacek.vim ze to chce kazdopadne na diagnostiku,ale pokud jste se nekdo stimhle problemem nekdo uz setkal prosim poradte co to muze bejt predem za info a radu moc diky..

Re: Diagnostika Astra F
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 05.02.2010 08:56

Ach jo, ja uz nevim co s vama....

[www.opelastra.cz]

Re: Diagnostika Astra F
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 05.02.2010 10:32

[www.kadett.cz]

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Diagnostika Astra F
Autor: lukybraby (IP zapsáno)
Datum: 19.02.2010 12:03

O víkendu se chystám dle tohoto návodu [www.opelastra.cz] udělat diagnostiku astry F s motorem X16XEL r.v. 1997. Na jaký typ konektoru (a kde se nachází) se mám připravit a dle jaké tabulky mám luštit chybové kódy? Dále ještě musím zkontrolovat ABS, protože po ujetí cca 20 km se rozsvítí kontrolka ABS a to přestane fungovat.
To na to všechno potřebuji jen kousek ohnutého drátku s oříznutou izolací na koncích? Jestli někdo máte zkušenost s vlastní diagnostikou přímo tohoto typu motoru, rád uvítám podrobnější návod.

Re: Diagnostika Astra F
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 19.02.2010 12:10

Na 97' už bude 16pin. A fakt nevím, obžvlášť když jsi z Plzně, proč se radši nezeptáš kdo z nás je poblíž a má diagnostiku. Tu ABS totiž stejně nevyblikáš.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Diagnostika Astra F
Autor: lukybraby (IP zapsáno)
Datum: 19.02.2010 14:03

Vendys: Tak to potom jo, asi se do toho pouštět nebudu a domluvim se s kolegy známym a budu to mít za 200. Nebo mi někdo připojíte zadarmo (za flašku rumu)?:-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********   ******    ********   ******   
 **   **      **     **    **   **        **    **  
 **  **       **     **         **        **        
 *****        **     **   ****  ******    **   **** 
 **  **       **     **    **   **        **    **  
 **   **      **     **    **   **        **    **  
 **    **     **      ******    ********   ******   
Powered by Phorum.