www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Jdi na stránku: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4
imobilizer
Autor: Papez (IP zapsáno)
Datum: 09.11.2008 09:00

co je imobilizer ? jak ho odpojit ci obejit? co ovlada ci vypiná original imobilizer v astra x16sz ?

Re: imobilizer
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 09.11.2008 11:39

Předpokládám že takhle veřejně Ti nebude nikdo radit,jak odpojit, obejít imobilizér.
Byl by to přímo návod pro zloděje.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: imobilizer
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 10.11.2008 06:04

Co odpojuje najdeš ve schématech.

Re: imobilizer
Autor: Papez (IP zapsáno)
Datum: 10.11.2008 18:13

vím nejsem blbej už si tam koukal? ja vcera celou hodinu ale imobilizer sem tam nenašel pokud si ho našel tak pls napiš čislo položky

Re: imobilizer
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2008 05:51

Je to K117 - vodiče od 454 a dále pak musíš po jednotlivých odkazech na další.

Re: imobilizer
Autor: Papez (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2008 18:35

díky uz to vidim mas to u me

Re: imobilizer
Autor: 666johan-ho (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2009 21:09

ahoj,prosim prosim prosim mam opel astra g caravan 1,7 diesel motor isuzu aaaaa chcel by som odpojit imobiliser ale neviem ako robi mi to velke problemy so startovanimmm aa na novyy akosi hmmmmmm

Re: imobilizer
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2009 21:22

Máš problémy se zasekávající klávesnicí? Opravdu si myslíš, že ti tady někdo řekne jak vypojit imobilizer. který slouží k zabezpečení auta proti krádeži?! Nevím ale bylo by to napovídání postupu pro případného zloděje! Tedy aspoň podle mě.

Ale poradím ti hledej a najdeš, ale na foru astra-g.cz někde tam něco podobného bylo diskutováno.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: imobilizer
Autor: 666johan-ho (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2009 21:27

ja viem ze to len tak lahko niekto nepovie aleee sak prebohaaaa mam aj doklady od autaaa aa vsetko od neho sak ja nesom zlodejjjj??,booozeeee ved ak by som bol taaaaaa si kupim novy imob aaa kaslem nato aaa neee ako hmmm usetrit.....ak niekto by mi pomohol velmi rad by som bol

Re: imobilizer
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2009 21:34

Sor.ry tohle ti nikdo neřekne.
Zkoušel jsi to nahodit s origo klíčem?

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: imobilizer
Autor: 666johan-ho (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2009 21:44

hmmmm dakujemm aaa mam len jeden klucc aa na diagnoostike bosch kts 650 mi napisalo komunikacne vedeni w neverohodny signal....neviem si s tym rady...........

Re: imobilizer
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2009 22:30

no tak to bych viděl na ten klíč :-) Nevím, ale výroba nového odhaduji 2000 - 3000Kč? opel servis
jak je možné nemít originál klíč k vozu?!

A udělej si něco s tou zasekávající se klávesnicí! aaaaano?angry smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: imobilizer
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2009 23:30

A když jsi s tím byl na diagnostice, tak proč ten klíč nenaprogramovali?

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: imobilizer
Autor: fed205 (IP zapsáno)
Datum: 21.02.2009 18:56

ahoj nestartuje mi kadett 2.0gsi ,moze to byt preto ze som poprehadzoval relatka v poistkovej skrini a teraz neviem ako maju byt tak som len tak pozasuval

Re: imobilizer
Autor: m (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2009 08:00

ahoj měním motor na astře 1,7 DTL ten starý neměl imobolizer a nový ho předpokládám má (auto mam bez) je to taková černá škatulka na čerpadle se třema drátkama(?) budu muset měnit ještě čerpadlo z motoru na motor nebo to jde nějak oddělat či zapojit tak at to šlape is tim? dík

Re: imobilizer
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2009 10:10

jj ta "černá škatulka se třema dráty" je imo (obejít to jde ale to ti myslím nikdo veřejně neřekne jak.) prohoˇˇd čerpadla bue to bez problémů a rychlejší.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: imobilizer
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2009 11:01

Pokud chceš immo, jde to dozapojit. Budeš potřebovat z auta, ze kterého je motor, ještě i tu černou krabičku s kroužkem kolem spínačky a čipy. Tak si to rozmysli, posháněj a kdyžtak dej vědět. Tyhle věci nechci řešit veřejně.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: imobilizer
Autor: m (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2009 18:46

tak vyřešeno, jednoduše a rychle cca 2 minuty pokud bude zájem napíšu jak když ne nechám si to pro sebe smiling smiley

Re: imobilizer
Autor: Tereza (IP zapsáno)
Datum: 16.09.2009 07:18

Ahoj,
mám Astru H, 1.3 cdti, mám jí asi 10 dní, ale už pětkrát se mi stalo, že nenastartovala. Otočím klíčkem, čekám až zhasnou všechny kontrolky pro start, ale objeví se oranžová kontrolka imobilizéru, která bliká a auto nejde nastartovat. Zkoušim to vždycky několikrát, včetně toho zase zamknout auto a znova tam dát klíček a až na poněkolikátý to vždycky chytí.
Druhej klíček sem ještě nezkoušela, chci nějdřív vypozorovat jak často se to stává s timhle, ale každopádně bych oba klíče ráda funkční, osobně si myslim, že to bude něco v elektrice, fakt nevim.
Nemáte s tim někdo taky zkušenost? Díky!

Re: imobilizer
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2009 10:18

Druhej klíček sem ještě nezkoušela. chyba vyzkoušej ho a pak teprave napiš jestli to je OK. někdy se stává že prostě klíček odejde z různých důvodů ( pád na zem, nebo třeba inteligencí obsluhy při zimě kdy se pokouší zamrzlý zámek "odmrazit" nahřátím klíče aniž by si ta "obsluha" uvědomila poškození čipu) atd...

pokud ale i druhý nebude fungovat zřejmě nepomůže nic jiného než Autorizovaný servis.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Jdi na stránku: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********   *******   ********    ******  
 **        **        **     **  **     **  **    ** 
 **        **        **         **     **  **       
 ******    ******    ********   **     **  **       
 **        **        **     **  **     **  **       
 **        **        **     **  **     **  **    ** 
 ********  ********   *******   ********    ******  
Powered by Phorum.