www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
zahadny cudlik u ovládání zrcátek
Autor: bombon6 (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2009 18:24

Ahoj, mam kadeta gsi c20ne. Nevim jestli mam orig. zrcátka. vedle ručky mám přepínač na levé a pravé zrcátko a ovládání zrcátek. Mezi tím je takové zelené kulaté tlačítko cca 0,5cm průměr a to když zmáčknu, tak se rozsvítí zeleně. Zhasne až s vypnutím klíčku. Nevíte někdo k čemu to je dobré? Žádnou funkci krom toho že to svítí jsem nevypozoroval.

Re: zahadny cudlik u ovládání zrcátek
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2009 19:01

A když už máš toho Kadetta, příručku k němu sis alespoň prohlédl? To se na mě nezlob, ale ptát se tu na věci, které jsou v příručce k vozidlu, je fakt lenost. Ještě ti poradím. Je to na straně 7.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Vendys (05.03.2009 19:02)

Re: zahadny cudlik u ovládání zrcátek
Autor: bombon6 (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2009 19:17

To je fajn ze to tam je.. mit prirucku, urcite bych si ji precet. Pokud je na strankach, tak jsem slepy. Tak mohl bys mi to prosim rict nebo trvas na tom abych si to precetl? V takovem pripade mi tu sedmou stranku prosim nekdo naskenujte a poslete

Re: zahadny cudlik u ovládání zrcátek
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2009 19:50

Spínání vyhřívání zrcátek filuto...
A ta příručka je na těchto stránkách oskenována, stačí hledat smileys with beer...

Re: zahadny cudlik u ovládání zrcátek
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2009 20:05

A v příručce je napasáno, že po zhruba čtvrt hodině se to vypne samo. A příručka je zde. [www.kadett.cz]

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: zahadny cudlik u ovládání zrcátek
Autor: bombon6 (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2009 20:31

Diky moc. Ja se koukal na schema a taky mi to vyplynulo. Jen jsem porad neveril tomu ze mam vyhrivane zrcatka!!!! Takze aspon nejaka radost dneska



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  **        ********   **     ** 
 **     **     **     **        **     **  **     ** 
 **     **     **     **        **     **  **     ** 
 *********     **     **        **     **  ********* 
 **     **     **     **        **     **  **     ** 
 **     **     **     **        **     **  **     ** 
 **     **     **     ********  ********   **     ** 
Powered by Phorum.