www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Treti blinkr
Autor: Vac (IP zapsáno)
Datum: 03.11.2009 09:47

Vendini díky moc za vyčerpávající odpovědˇ,(jen mě tam chybí písmenko M),
ale i tak jsi trefil hřebíček na hlavičku pro více kolegů při případných
dohadech na STK ohledně různých povolených vyjímek. Dík

Re: Treti blinkr
Autor: Janek9 (IP zapsáno)
Datum: 03.11.2009 19:11

Takže když nemám v techničáku vyjímku tak mám smůlu a musím si pořídit třetí blinkr. To teda nechápu jak je možné že stejné typy aut mají úplně jiné vyjímky.
Ale mám v TP napsáno "Vozidlo splňuje tech. požadavky platné v době reg." tak myslím že toto by mělo snad stačit a pokud ne tak by chťelo tuto vyjímku dopsat, ale na koho se obrátit když ani DI si s tím neví radymoody smiley

Re: Treti blinkr
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 03.11.2009 19:30

Ono se není čemu divit, v případě dovezených aut z ciziny je v těch techničákách takovej bordel.... měl jsem takhle dvě auta, u Golfa nesedělo pár věcí (a to znám celej příběh toho auta od doby, kdy k nám bylo přivezené - bylo v rodině) a u Kadetta toho neseděla většina... ale donutil jsem je na úřadě opravit nějaký chyby podle německého TP, který tam maj... ale třeba kola mám zapsané jen jedny.... Lepší je to snad ani neřešit, protože co na tom človš ztratí času....

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  **          *******   **      ** 
 **         **   **   **    **   **     **  **  **  ** 
 **          ** **    **    **   **     **  **  **  ** 
 ******       ***     **    **    ********  **  **  ** 
 **          ** **    *********         **  **  **  ** 
 **         **   **         **   **     **  **  **  ** 
 ********  **     **        **    *******    ***  ***  
Powered by Phorum.