www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Kontrolka
Autor: Martin2 (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2010 08:21

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na radu..Koupil jsem si opel astra F r.v.2000... začala mi na přístrojové desce problikávat kontrolka (popsaná v příručce jako Elektronicky řízené chlazení motoru)...kontrolka občas za jízdy problikne tak na dvě vteřiny...nemohl by mi někdo poradit co to může být za problém,případně jak tento problém můžu odstranit? Děkuji Venclík...přikládám kontakt Vencaa@seznam.cz

Re: Kontrolka
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2010 09:50

Milý martine vítám tě na zdejším foru. Je fajn vidět, že aspoň nekdo umí číst to červené a správně vloží svůj přízpěvek! Ale hned ti také řeknu že jsi nehledal! pokud by jsi hledal našel by jsi spooooustu odpovědí na svůj dotaz!
Tak jen pro dnešek projdi si celé forum a teké na hlavní stránce NAHOŘE sekce TECHNIKA/ NÁVODY

jinak: [www.opelastra.cz]

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Kontrolka
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2010 09:55

Skutečně je to Astra F? Není to G?

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **   ******    ******   ********  
 **   **    **   **   **    **  **    **  **     ** 
 **  **      ** **    **        **        **     ** 
 *****        ***     **        **        ********  
 **  **      ** **    **        **        **        
 **   **    **   **   **    **  **    **  **        
 **    **  **     **   ******    ******   **        
Powered by Phorum.