www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Vývěva na Isuzu
Autor: Ad@m (IP zapsáno)
Datum: 03.06.2010 08:20

Zdravím, mám problém nejspíš s vývěvou na altíku. Jak jsem psal do tématu, mám 1.7 TDS Isuzu. Jakým způsobem je to propojené s brzdovým posilovačem? Myslím, že to bude mít spojitost s vodou, když projedu velkou kaluží, rozsvítí se mi kontrolka baterky a na chvilku mi nejde otáčkoměr a posilovač řízení. MOje otázka zní, jestli to má nějakou spojitost s tou vývěvou a brzdovým posilovačem, díky.

Re: Vývěva na Isuzu
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 03.06.2010 08:37

Má. Našponuj si řemen.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Vývěva na Isuzu
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 03.06.2010 08:46

...protoze, jak by mohli nekteri clenove klubu vypravet, klinak kdyz je vlhkej, tak prokluzuje grinning smiley

Re: Vývěva na Isuzu
Autor: Ad@m (IP zapsáno)
Datum: 03.06.2010 08:47

když si našponuju řemen, tak to bude brzdit, jak má? To snad ne yawning smiley). Vidím, že jsem zapomněl napsat hlavní příčinu toho dotazu, totiž mi brzdový posilovač nejde vůbec, proto jsem se ptal na tu vývěvu.

Re: Vývěva na Isuzu
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 03.06.2010 10:25

No a co bys chtěl vlastně slyšet ?? Vývěva je na altíku a dělá podtlak který ti napájí posilovač, pokud vývěva nefunguje, ať už proto, že prokluzuje řemen nebo má jinou poruchu auto ti brzdit nebude (tedy ono brzdit bude ale málo). Na to abys zjistil jestli vývěva funguje stačí vytáhnout hadici do posilovače ...

Re: Vývěva na Isuzu
Autor: Ad@m (IP zapsáno)
Datum: 17.06.2010 17:46

Takže řemen vyměněn za nový, dotažený ale změna žádná, takže chyba bude asi ve vývěvě...

Re: Vývěva na Isuzu
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 17.06.2010 19:48

A nemá Isuzu řemenici motoru na gumě? Taky by mohla být utržená a klouzat tam.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **        **  **    **   *******   **     ** 
 **  **  **        **  **   **   **     **  **     ** 
 **  **  **        **  **  **           **  **     ** 
 **  **  **        **  *****      *******   **     ** 
 **  **  **  **    **  **  **           **  **     ** 
 **  **  **  **    **  **   **   **     **  **     ** 
  ***  ***    ******   **    **   *******    *******  
Powered by Phorum.