www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Pojistkové tablo
Autor: Milan Kocián (IP zapsáno)
Datum: 07.06.2010 08:27

Zdravím všechny opláky.Jsem majitelem astry f X16 XEL r.v.1996.Chtěl bych se zeptat na nejjednodušší způsob,jak se dostat k zadní straně pojistkového tabla.Nechce se mě věřit,že je předtím nutno rozebrat půlku palubovky.Před časem mě přestalo fungovat centrální zamykání.Při kontrole jsem zjistil,že za pojistkou F1 nenaměřím plus od baterie (červený vodič).Pojistka je v pořádku a vodič je také až k řídící jednotce centrálu nepřerušen.Domnívám se tedy,že musím hledat nejspíš nějaký studený spoj.Asi hned za pojistkou.Případně jestli někdo neví,kde se nachází konektor X6. Děkuji

Re: Pojistkové tablo
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 07.06.2010 09:03

No u moji Astra r.v.92 jde pojistkovka vyklopit a pak vysunout. Lehni pod volant a zkoukni. Jinak X6 bych tipoval na sloupek u nohou ridice.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Petr A-C C14NZ (07.06.2010 09:08)

Re: Pojistkové tablo
Autor: Stanc. (IP zapsáno)
Datum: 07.06.2010 10:49

Konektor X6 se nachází ve spodní části předního levého sloupku přibližně u nohou řidiče. Konektor X6 má 95Pinů u starších vozů a novější vozy jej mají již rozdělen na konektor X6 64Pinů a X4 31Pinů.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******     *******   **     **  **    **  ********  
 **    **   **     **  ***   ***   **  **   **     ** 
 **         **     **  **** ****    ****    **     ** 
 **   ****   ********  ** *** **     **     **     ** 
 **    **          **  **     **     **     **     ** 
 **    **   **     **  **     **     **     **     ** 
  ******     *******   **     **     **     ********  
Powered by Phorum.