www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
serizeni svetel
Autor: Cybernetic (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2010 14:52

dobry den, chci se zaptat jak mam seridit svetla na opel astra F r.v.95. Prave svetlo mi sviti trochu dolu.tak popsat presne kde je nejaky sroubek a tak.dekuji moc

Re: serizeni svetel
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2010 15:33

A není jednodušší zajet tam kde to dělaj,nebo přímo na STKčko? Seřídí ti to a nemusíš se s tím patlat.Stejně to neseřídíš,tak jak to má být.Musíš mít rovnou podlahu,a dělat nějaké čáry na zdi garáže,nic moc,jen budeš oslnovat,nebo nic neuvidíš.thumbs up

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: serizeni svetel
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2010 15:46

Cyber:
Otevřeš kapotu a zezadu světel by měly být takové plastové točitka (2 na každou parabolu) - jedním jí ovládáš v horizontální a druhou ve vertikální poloze vztaženou k její ose...

ALE JAK PÍŠE BROUČEK, NECH SI TO UDĚLAT V SERVISE, DOMA TO POŘÁDNĚ NEUDĚLÁŠ!!!

Re: serizeni svetel
Autor: Cybernetic (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2010 16:23

jasny tak dikes moc za pomoc

Re: serizeni svetel
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2010 18:31

seřízení světel stojí aspoň u nás v prostějově 50kč - fakt ti tohle stojí za tohle martirium?

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

zhasne přístojová deska palubní počitač při zapnutí světel.
Autor: malekvladimír (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2011 21:10

Odborníci,prosím o radu co nejprve prohlédnout,abych nerozebral po čem mně nic není.. Při zapnutí přepinače světel zhasne palubní přístroj,rádio a display.Přitom světla ,blinkry a motor pracují normálně.Pokud světla vypnu,tak se zase vše rozsvítí.Díky za každou odpověď Zdraví Vás senior.

Re: serizeni svetel
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2011 21:16

Tak v případě seniora se nebudu rozčlovat, že je to tu mnohokrát popsané a je to i v příručce k vozu. smiling smiley Také by bylo dobré napsat na jakém voze. Pod ovládacím knoflíkem na rozsvícení světel je horizontálně kolečko, kterým lze nastavit intenzitu osvětlení těch zařízení při rozsvícených světlech.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: serizeni svetel
Autor: malek vladimír (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2011 21:30

Omlouvám se,ale nemám žádný návod ,neb jsem zakoupil ojetinu bez něho.Přesto děkuji za radu a rychlé odstranění závady.Nikdy by mne nenapadlo,že jsem u zdravotního střediska při vystupování kolenem kolečko otočil. Ještě jednou dík.A už se nerozčilujte.I já budu mít klidnější noc.P.S. Ale je to zkušenost

Reyawning smileyprava el.inst
Autor: ladislavpavlovic (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2012 16:44

NESVITI MI VNITRNI OSVETLENI ZADNI MLHOVKA A OSV.KUFRU PROSIM O POMOC OPEL ASTRA R.1997



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **   ******    **     **  ********  ******** 
 **  **  **  **    **   **     **  **           **    
 **  **  **  **         **     **  **           **    
 **  **  **  **   ****  **     **  ******       **    
 **  **  **  **    **   **     **  **           **    
 **  **  **  **    **   **     **  **           **    
  ***  ***    ******     *******   ********     **    
Powered by Phorum.