www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
parkovací asistent
Autor: berni (IP zapsáno)
Datum: 29.12.2010 08:15

Má někdo z přítomných skušenost se sadou parkovacího asistenta (4 uz čidla, krabice a repráček) která je v současné době inzerována na každém druhém inzertním serveru od cca 400kč? Funguje, vydrží? Že by bylo lepší nebýt lenošný a oškrábat si zadní okno a otočit se vím:c))). díky za postřehy

Re: parkovací asistent
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 29.12.2010 14:16

[www.auto.cz]

A nemusíš si oškrábat ani boční a přední...the finger smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: parkovací asistent
Autor: berni (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2010 16:36

:c)))...ale vážně, že je to pytlovina vím, ale na druhou stranu zase až tak k ničemu to v určitých situacích není, jenže jsem vždycky řídil auto, kde byl asistent origo a zase takovej blázen do toho nejsem, abych kupoval kdoví co..takže volby padla přirozeně na to nejlevnější co se dá sehnat...ale teď jde o to, zda to ve finále bude fakčit...

Re: parkovací asistent
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2010 18:44

Já jen narážel na to tvoje "Že by bylo lepší nebýt lenošný a oškrábat si zadní okno" když vidím jak někteří "řidiči" jezdí jak v tanku jen průzory...


Nic moc od toho nečekej ta cena se musí "někde" odrazit. Já si to dával na náklaďák. Je to více či méně dobrá věc, ale problém je s nastavením čidel. Chce to hodně laborovat o jejich umístnění, hlavně nastavení pozice a upevnění. Podle mě kamera je lepší. NJ ale zase ta cena je jinde... Ostatně dle zákona i u osobního auta při couvání musíš mít "poučenou" osobu která ti ukáže.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: parkovací asistent
Autor: berni (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2010 20:59

S tím, že není od věci oškrábat si všechna okna co to jde, plně souhlasím...přiznám se, že jsem uvažoval, že bych si to namontoval na efko cabrio, ve srovnání s f hatchbackem kterým jezdím taky je z kabrouše s nataženou střechou opravdu špatnější výhled a má dost mrtvého úhlu (zato bez ní je dozadu vidět líp než dopředu, ale teď by to bylo jen pro drsňáky the finger smiley ). To škrábání byla jen narážka poplatná té mizérii venku...Ok, takže jsem z reakce pochopil, že to v podstatě funguje (tím myslím i v zimě a mrazu..), doladění úhlu a podobné "maličkosti" jsou nutnou samozdřejmostí..

Re: parkovací asistent
Autor: Dany (IP zapsáno)
Datum: 30.11.2018 00:28

A nehodila by se k parkovacím senzorům rovnou i takováto couvací kamera: [www.2din.cz] nebo to vážně nemá cenu??



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  **     **   *******   ********   ********  
 **  **  **   **   **   **     **  **     **  **     ** 
 **  **  **    ** **           **  **     **  **     ** 
 **  **  **     ***      *******   **     **  ********  
 **  **  **    ** **           **  **     **  **        
 **  **  **   **   **   **     **  **     **  **        
  ***  ***   **     **   *******   ********   **        
Powered by Phorum.