www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Opel Astra Elektrika problém
Autor: Tqatro (IP zapsáno)
Datum: 20.09.2011 17:16

Ahoj,
prosím Vás problém s elektrikou ve voze Opel Astra F 2.0 16V GSI. Najednou se mi z ničeho nic vybila baterka, když jsem jí nabil a dal do auta, tak mi nešlo zamknout, pořád se odemyká. Mám autoalarma Magicar a origo centrální zamykání. Zkusil jsem odpojil alarm a dělá to pořád. Tak jsem zkusil nastartovat a pokud vzpomínám tak svítila kontrolka dálkových světel. Zkusil jsem zapnout výstražné světla a fungujou jen zadní, do toho cvaká centrál a ještě něco hučí. Odpojil jsem jsem i nové autorádio, subwoofer, prostě vše co je tam navíc a pořád stejné. Kounul jsem se skoro všude kde jsem něco dělal s elektrikou...jen jsem se nepodíval k jednotce centrálu protože je to u spolujzdce a tam já se zatím nedostanu dokud nepohnu s autem...

Nevíte kde by mohly být vodiče všech těch věcí pohromadě? Může to být zrovna u té jednotky? Moc prosím za každý podmět kde hledat a co dělat...

Děkuji

Re: Opel Astra Elektrika problém
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 20.09.2011 22:10

Svítila jistě kontrolka dálkových a jen ona? Po zapnutí směrových světel páčkou se děje co? Je to spíše hučení, nebo bzučení jako od nějakého relé? Jinak všeobecně samozřejmě kontrola kostry a napájení.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Opel Astra Elektrika problém
Autor: Tqatro (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2011 12:26

Svítila tak nějak napůl pokud si vzpomínám tak jen ona. To bzučení šlo podle jakoby z pod kapoty...Zkusím tu kostru a napájení a uvidím...

Re: Opel Astra Elektrika problém
Autor: Tqatro (IP zapsáno)
Datum: 24.09.2011 10:29

Tak napájením ani kostrou to není. Ale teď už nereaguje centrální zamykání vůbec. Jinak když zapnu výstražné blinkry tak se zdá být vše v pořádku...Myslíte že když odcházela jednotka centrálu tak mohla dělat takový bordel?



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **   *******   **    **  **     **  **       
 ***   ***  **     **  ***   **  **     **  **       
 **** ****  **     **  ****  **  **     **  **       
 ** *** **   ********  ** ** **  **     **  **       
 **     **         **  **  ****  **     **  **       
 **     **  **     **  **   ***  **     **  **       
 **     **   *******   **    **   *******   ******** 
Powered by Phorum.