www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
stříbrná krabička mezi sedadly
Autor: hosnam (IP zapsáno)
Datum: 03.12.2011 15:53

Ahojky všem, na středové konzoly je mezi sedadly (V tunelu) stříbrná krabička. Nějaká řídící jednotka nejspíš? potřeboval jsem využít její ukostření (žlutý kablík přišroubovaný do podlahyna dobře přístupném místě), dodělával jsem si zásuvku pod sedačkou a ve středovém tunelu to bylo nejlehčí a hotové. Jenom abych něco neodpálil. Díky za reakce...Martin Astra Caravan 98 16XEL



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hosnam (03.12.2011 16:15)

Re: stříbrná krabička mezi sedadly
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 03.12.2011 16:50

Ta krabička je jednotka airbagů. Pokud se nepřipojíš na kostřící kablík, ale pod šroub kabelovým okem, nemělo by se nic stát.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: stříbrná krabička mezi sedadly
Autor: hosnam (IP zapsáno)
Datum: 03.12.2011 17:41

JJ. Je ukostřená do podlahy a ještě tam koujá 1,5 cm čroubku tak jsem tam chtěl přes očko přidat jeden můj kablík od zásuvky, + je ze zapalovače a kostra by byla z toho šroubku od airbagů,.. Děkuji asi by se nemělo nic stát



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  ********    *******   ********  
 **     **  **        **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **        **     **         **  **     ** 
 **     **  ******    ********    *******   **     ** 
 **     **  **        **     **         **  **     ** 
 **     **  **        **     **  **     **  **     ** 
  *******   **        ********    *******   ********  
Powered by Phorum.