www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
umisteni pojistkove skrině
Autor: Honzas (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2013 18:12

Nemohli by jste mi nikdo poradit kde bych nasel skrinku s pojistkama na aute Opel Astra Caravan 1.6 16V, FD112 r.v.1999. U vsech aut je na spodni palubovce pod volantem nasel jsem to i na netu, ze u astry by tam mela byt, jen ja ji tam proste nemam! Mam tam jen mini kastlík kde jsem nasel ubrousky na cisteni bryli, dal je tam jen tapecirunk a po nim plech s vyduchy topeni. Jsem stoho zvolaky zmetěný. Děkuji za radu

Re: umisteni pojistkove skrině
Autor: Milda (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2013 21:30

a v tom kastlíčku by mohly být jakoby plastové šroubečky a za nimi jakoby pojistečky? Myslím,, že u nějakého G-čka jsem to tak viděl. Ale odborník nejsem, školy na to nemám... :-D

[www.opelastra.cz]
strana 11, 208 - 211



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Milda (02.03.2013 21:39)

Re: umisteni pojistkove skrině
Autor: Honzas (IP zapsáno)
Datum: 04.03.2013 10:13

fajne nasel jsem to jak si napsal pod tim kastlickem dekuju

nejde vobec centralne zamykanie
Autor: tomy (IP zapsáno)
Datum: 29.06.2014 09:36

Ahojte nevie mi niekto poradiť vôbec nejde centrálne zamykanie ani cez ovládač ani cez zámok kľúčom zatvárať ho ako keby som ho ani nemal. Stalo sa to začalo ničoho stále fungovalo A zrazu nejde. Mám astra G 74 kw roku.2000

Re: umisteni pojistkove skrině
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 29.06.2014 12:45

...A co udelas, kdyz Te doma prestane jit elektrika?



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  ********  ********  ******** 
  **   **    **   **      **     **        **    ** 
   ** **      ** **       **     **            **   
    ***        ***        **     ******       **    
   ** **      ** **       **     **          **     
  **   **    **   **      **     **          **     
 **     **  **     **     **     ********    **     
Powered by Phorum.