www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
kabeláž a žarovky.
Autor: adam hladký (IP zapsáno)
Datum: 09.08.2013 17:11

čaute kluci mám táké dotaz.dnes jsem měl venku na astře horní budík ten na rádio čas a teplotu,v palubce u budiku jse našel další nezapojené konektory není je kam zapojit.jeden červený 2drát jeden šedý konektor těch kablu bajočko 10.kčemu to tam sakra je?dá se na to zap počítač nebo vás zatěžuji hloupostma?a jěště jeden dotázeček měl jsem rozdělanou celou palubku kvůli vadným žarovka výměněny.ale na tlačítku klimošky a tlačítku cirkulace jsem nebyl schopen vyměnit 2 žarovky v těch tlačitcích do tlačítka není možno se dostat malá štěrbyna šel jsem na to pinzetou ale bohužel mám pocit že žarovky jsou tam naletovány.pokud možno tak někdo něco pisněte k danému tematu at jsem zase chytřejší budu vděčen děkuji.s pozdravem adam.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    **      **  ********   **      **   *******  
 **    **   **  **  **  **     **  **  **  **  **     ** 
 **         **  **  **  **     **  **  **  **  **        
 **   ****  **  **  **  **     **  **  **  **  ********  
 **    **   **  **  **  **     **  **  **  **  **     ** 
 **    **   **  **  **  **     **  **  **  **  **     ** 
  ******     ***  ***   ********    ***  ***    *******  
Powered by Phorum.