www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Spínací skříňka
Autor: Tondach Astra F-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2014 21:44

Zdravím všechny kolegy,ještě žiju a Astřička už bohužel dožívá.
Takový citelnější problém je,že nejde dobře zasunout klíč do spínací skříňky.Někdy ano,někdy ne,Prostě dříve vždy po vyjmutí klíče cosi cvaklo a vyskočil takový ten viditelný kroužek u spínačky a zamčelo to volant.Po té šel vždy bez problémů zasunout klíč.Teď to prostě nejde.V otvoru pro klíč "čučí"jakási zarážka a nejde tam po dobrém dostat klíč.V dobré víře jsem na šroťáku zakoupil jinou spínačku,přehodil ji a je to snad ještě horší.Tak nevím......přijde mi,že je jaksi problém v tom,že po vytažení klíče to nezamkne volant a nevyskočí ten "kroužek".Je mi jasné,že je to asi dost vychozené.
A dnes jsem objevil na ACI.cz toto.Myslíte,že by to bylo řešení???Tak mně prosím nezdrbejte,hledal jsem-asi blbě,tak se ptámsmiling smiley
[www.aci.cz]
[www.aci.cz]

Re: Spínací skříňka
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 16.03.2014 17:57

Tak jen vyndej vložku zámku a podívej se, jestli je v pořádku ta pružinka dole.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ********   **     **   ******   ********  
 **     **  **     **   **   **   **    **  **     ** 
 **     **  **     **    ** **    **        **     ** 
 **     **  ********      ***     **        **     ** 
 **     **  **           ** **    **        **     ** 
 **     **  **          **   **   **    **  **     ** 
 ********   **         **     **   ******   ********  
Powered by Phorum.