www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
demontáž světlometu astra f
Autor: jiří vališ (IP zapsáno)
Datum: 02.09.2014 19:31

Potřebuji vyměnit přední světlo,ale nemůžu ho dostat ven,čílko jsem uvolnil,ale to mi nepomohlo,prosím o radu jak na to,dík.

Re: demontáž světlometu astra f
Autor: jiří vališ (IP zapsáno)
Datum: 04.09.2014 06:31

Už jsem na to přišel ,chce to grif.Ale nastal jiný problém.Mám elektrický nastavování výšky a ten nově instalovaný mi nejezdí ve stejný výšce jak ten starý.Udělal jsem zřejmě chybu při montáži motorku.Jakej je správný postup ?
Dík za případný rady.

Re: demontáž světlometu astra f
Autor: Bre@thlless (IP zapsáno)
Datum: 11.09.2014 06:12

motorek má na konci tyčky takovou kuličku , tu musíš zacvaknout (zasunout) do paraboly.

Re: demontáž světlometu astra f
Autor: jiří vališ (IP zapsáno)
Datum: 20.09.2014 19:48

Dík za reakci,to samozřejmě vím,jinak by nejezdil vůdec,myslel jsem spíš ,že se musí před zacvaknutím kuličky do paraboly nastavit oba díly do nějaké polohy vůči sobě,již jsem vše vyřešil sám.Jinak děkuji všem majitelům Astry F,kteří mi zde ochotně pooradili.Je prostě bezva,když existují stránky,kde si všichni poradí co a jakthumbs up

Re: demontáž světlometu astra f
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 20.09.2014 22:08

jiří vališ

Asi takhle kolego.
Pokud si myslíš, že zde stále někdo sedí u PC a ceká aby okamžitě mohl odpovědět na Tvoji otázku, tak se velice mýlíš.
Toto není opravdu horká linka, kde neustále sedí odborníci a radí.
Všichni chodí do práce a sem juknou když mají chvilku.
Pokud se ti nechce čekat, dej si to do servisu a nenapadej tu lidičky.

a navíc jsi sám napsal, že jsi udělal chybu při montáži,
měl jsi si to napřed pořádně prohlednou, jak to tam je. Měl bys po problému.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: demontáž světlometu astra f
Autor: jiří vališ (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2014 08:08

Ale od toho tady ta technická poradna je ,pokud udělám chybu nebo nevím jak dál,nebo ne ? A to za 14 dní nikdo neměl ,jak píšeš chvilku,aby na to nezareagoval ?
Ty jsi měl čas už za 2 hodiny. Bohužel pouze na kritiku mé připomínky.Asi jsem píchnul do vosího hnízda,ale nějak mi není v mých 55 letech jasný smysl poradny ,kde nikdo nereaguje.Samozřejmě si neusurpuji právo ,aby mi někdo radil, pouze jsem slušně požádal,děkuji.

Re: demontáž světlometu astra f
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2014 10:26

Me smysl v mych v 55 neunika. Ja jsem odpovedel formou kritiky, proto ze je.myslim opravnena. Pokud bych danemu problemu rozumel, samozrejmne bych poradil. Tot vse. :-)

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: demontáž světlometu astra f
Autor: jiří vališ (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2014 07:03

O.K.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  **     **  **     **  ******** 
 **     **     **     **     **  **     **  **    ** 
 **     **     **     **     **  **     **      **   
 *********     **     **     **  *********     **    
 **     **     **      **   **   **     **    **     
 **     **     **       ** **    **     **    **     
 **     **     **        ***     **     **    **     
Powered by Phorum.