www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Program vytažení oken
Autor: wooden (IP zapsáno)
Datum: 06.07.2016 17:08

Ahoj opláci. Mám Astru F caravan.
V příručce se píše, že když se naprogramujou okna, je možno je zamčením dveří vytáhnout.
Nějak mi to nefunguje. Máte s tím někdo zkušenosti? Nemám alarm, ani DO, centrál ale mám a stahování oken jen pro přední dveře.
Jak jsem programoval: Otočil jsem zapalování do polohy 1 a vytáhl pravé okno a držel knoflík ještě 10 sekund, to samé i s řidičovým oknem. Jedno okno jsem zase pootevřel a auto zamkl a držel klíček v zamykací poloze ještě cca 5 sekund.

Re: Program vytažení oken
Autor: wooden (IP zapsáno)
Datum: 06.07.2016 17:10

A žádný výsledek

Re: Program vytažení oken
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 06.07.2016 18:00

No nevim clovece, ale tohle asi Astra F nikdy neumela, pokud to teda nebyla nejaka extra vybava a hlavne by to asi muselo mit origo DO. Ze by se to dokazalo zavrit i klickem pri zamykani je me divny.

To co popisujes jak si programoval je jen to, aby ridici jednotka oken poznala, kdy je okno zavreno.

Jediny reseni je dodelat DO od Jablotronu, tam je to mozny pozapojovat i na zavirani oken.

Re: Program vytažení oken
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 07.07.2016 10:25

Pokud má origo okna a centrál, tak klíčkem v řidičových dveřích by to mělo umět. [www.opelastra.cz] Je to hnědočerný kábl.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         **      **  **      **  **         **     ** 
 **    **   **  **  **  **  **  **  **    **   **     ** 
 **    **   **  **  **  **  **  **  **    **   **     ** 
 **    **   **  **  **  **  **  **  **    **   **     ** 
 *********  **  **  **  **  **  **  *********   **   **  
       **   **  **  **  **  **  **        **     ** **   
       **    ***  ***    ***  ***         **      ***    
Powered by Phorum.