www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
brzdiče GM za ATI ?
Autor: jeník (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 14:35

Chci se zeptat zda-li jdou bezproblemu nahradit brzdové třmeny GM (pokud jsem je urcil spravnesmiling smileyza lepsi ATI..? jestli to vubec jde.. dik
Kadett 1.6D z 86.

Re: brzdiče GM za ATI ?
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 15:21

Mrkni na www.kadett-technika-brzdy.Je tam vše co potřebuješ

Re: brzdiče GM za ATI ?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 15:29

Jen pro upresneni : Brzdice jsou ATE. ATI jsou graficke karty.. :-)


...sem proste musel...:-)

Re: brzdiče GM za ATI ?
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 15:30

Až by pročítal návod,tak by to zjistil

Re: brzdiče GM za ATI ?
Autor: Koubajz (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2005 09:22

Pocitej s tim,ze na dvojte chlazeny ATE nenarves puvodni 13tky kola.Minimum je 14.Pokud budes davat nechlazeny ATE,vejdou se Ti i 13tky

Re: brzdiče GM za ATE ?
Autor: jeník (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2005 13:37

navod jsem procital! jen jsem se chtel ujistit.. protoze z toho neni primo receno ze se GM daji vymenit za ATE (sorry,grafikou bych toho asi moc nenabrzdilsmiling smiley! jestli maji i stejne ulozeni. atd... vis. a taky jestli je jedno zda-li to budou ATE z K. nebo jineho oplu. Jo a mam tam ty 13tky takze budu muset ty nechlazeny.

Re: brzdiče GM za ATI ?
Autor: Koubajz (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2005 16:01

Ty nechlazeny se shaneji docela blbe. Aspon ja jsem je nemohl kamosovi sehnat asi pul roku.Pak jsem na ne narazil uplne nahodou.Vymena je v pohode.Jen to prohodis vcetne kotoucu a muzes jezdit.Ja mam 2x chlazeny a 15tky kola a naprosta spokojenost.Trmeny me stali 2000,-+ desticky i kotouce novy na www.zraly.cz

Re: brzdiče GM za ATI ?
Autor: Láďa (IP zapsáno)
Datum: 01.06.2005 07:38

Já dával dopředu třmeny na nechlazený kotouče z Astry 1.6 a kupoval jsem je od Vauxhalla. Inzerát má teď pokud se nepletu zase. Na zimu mám taky 13" a v pohodě.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ******    **      **  **     **   ******  
    **     **    **   **  **  **  **     **  **    ** 
    **     **         **  **  **  **     **  **       
    **     **   ****  **  **  **  **     **  **       
    **     **    **   **  **  **  **     **  **       
    **     **    **   **  **  **  **     **  **    ** 
    **      ******     ***  ***    *******    ******  
Powered by Phorum.