www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Kadett...házení kola
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 21:11

Zdravím,tak jsem zas našel problémek.....podle kámoše co jel v mým autě v zadu hází prý jedno kolo,sám to občas cejtím,ale přikládal jsem to stavu silnice...na co se mám mrknout?
*Jinak pneou boule nemá

Re: Kadett...házení kola
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 05:11

Co treba jen zkusit zadni kola nechat vyvazit???

Re: Kadett...házení kola
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 13:45

HEHE!Dobrej nápad ale v pnesuservisu mě poslali do prdel* s t ím že se zadek nevyvažuje

Re: Kadett...házení kola
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 13:52

co to je za pí..vinu, vyvažujou se všechny kola i zadní, mrkni na heveru jestli ti kolo nešmajdá a pak bys mohl mít v háji tlumič

Re: Kadett...házení kola
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 13:58

No fakt !!!Prostě mě tam řek že zadní není potřeba vyvažovat ...a ještě mi to pak řekli v servisu

Re: Kadett...házení kola
Autor: Tairo (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 14:15

tak do takovyho servisu bych uz nikdy nejel a varoval bych pred nim vsechny zname sad smiley Samozrejme, ze kola se vyvazuji vsechny, vzdyt by to taky mohlo byt pri extremnim hazeni o hubu.

Re: Kadett...házení kola
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 14:22

sad smileyJo jenže to je u nás jedinej ten pneus.vímesad smileyA mimoto jsem včera při předjíždění asi ve 110 málem nedostal auto zpátky na svuj pruh

Re: Kadett...házení kola
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 17:03

Tak si ty zadni kola hod na predek a zajed do toho servisu znova...:-) :-)
Tohle me rict tak jim zajdu na zivnostenskej urad zrusit zivnost...



Příspěvek upraven (03. 05. 2005 19:03)

Re: Kadett...házení kola
Autor: Sam (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 17:47

A dej si pozor aby to udělali dobře tolerance jsou 3grami, brácha dělá v pleuservisu a moc se smál když jsem sena to ptal. Při nevivážení může kolo odskakovat a nedrží stopu a je to vo hubu

Re: Kadett...házení kola
Autor: jeník (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 19:41

mě to vzdycky delala prave ta boule... fakt se mrkni i malá propadlinka je hodne znat!! jinak to vypada na to vyvázení :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **   *******   **     **   ******  
 **        **     **  **     **  ***   ***  **    ** 
 **        **     **  **         **** ****  **       
 ******    *********  ********   ** *** **  **       
 **        **     **  **     **  **     **  **       
 **        **     **  **     **  **     **  **    ** 
 ********  **     **   *******   **     **   ******  
Powered by Phorum.