www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Skorodovana podlaha
Autor: Jaroslav Sloboda (IP zapsáno)
Datum: 14.06.2005 16:54

Myslite, ze sa s tymto este da neco urobit ??? Keby nekdo nahodou poznal borca, co by to vyvaril za slusny peniz, najlepsi z okola Hodonina, prip. Brna, tak dajte vedet.... Uchyty ramen vypadaju,ze este neco vydrza, ale podlaha to uz ma asi za sebou,na obidvoch stranach.

Re: Skorodovana podlaha
Autor: Jaroslav Sloboda (IP zapsáno)
Datum: 14.06.2005 17:09

tu su obrazky

Přílohy: koroze1.jpg (36KB)   koroze2.jpg (46.3KB)  
Re: Skorodovana podlaha
Autor: OPLIK.JENIK (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2005 06:36

jO TO JE NORMÁLNÍ, šikovnej klempíř to zmákne, ale musíš odstrojit celej interier,

Re: Skorodovana podlaha
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2005 08:32

Já jsem na tom byl úplně stejně, viz. fotky
Měl jsem pryč i lemy a prahy, a lak už taky nestál za nic, tak že jsem si raději sehnal jiné auto bez TP na přestavbu, protože komplet oprava by vyšla asi ještě na víc než to auto. Jinak jen vyvaření podlahy by měla vyjít asi tak do 2000kč, ale jak psal Jeník, tak to chce přivést auto už odstrojené od koberců aby auto jen vyvařil a něměl s tím další práci.

Přílohy: 1.jpg (67.5KB)   2.jpg (38.8KB)  
Re: Skorodovana podlaha
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 17.06.2005 07:30

nejhorší je, že cokoliv co koupíš bude mít v lepším případě tyhle místa načatý a nebo na tom bude stejně, když se to solidně vyvaří tak aspoň víš že máš na slušných pár let klid, dokud drží rameno na místě a je vyhnilý jen ten plech za ním tak se to dělá celkem dobře, horší je když už uhnije to místo pod silentblokem a rameno se vyrve z kasle. tady máš obrázky jak to vypadá po opravě [www.kadett.cz] ,stav před opravou byl přibližně na stejné úrovni jako ten tvůj.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ******   ********   **     **  **    ** 
 **        **    **  **     **  **     **   **  **  
 **        **        **     **  **     **    ****   
 ******    **        ********   **     **     **    
 **        **        **     **  **     **     **    
 **        **    **  **     **  **     **     **    
 **         ******   ********    *******      **    
Powered by Phorum.