www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Servo řízení (C20NE, Astra GSi)
Autor: Mára (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2005 15:31

Čáo

..mám takový menší problém se servem. Do pravého rejdu jde v pohodě, ale do levého rejdu nefunguje. Při točení z pravého rejdu na střed nic neslyším, ale od středu doleva je slyšet syčení, které jde z pouzdra pastorku.. Co já si myslím, tak, že bude v čudu nějaké těsnění od šoupátka, které propouští olej podle rejdu.. Víte o tom někdo něco?

Nic méně, mám jedno servo z Astry kombíka, vypadá až na drobnosti téměř shodně a troufám si říct, že tam bez problému půjde.. Chtěl jsem teda sundat to nefunkční a vůbec mi to nejde, šrouby všechno šlo, na jedný straně je volný, ale nejde mi vytáhnout pastorek z pouzdra a oddělit tak celý ten mechanismus od řízení.. Ze spoda je nějaký šroub? ...nešel mi povolit, tak jestli to nejni jen nějaký výlitek na mechanismu. Kde je zakopaný pes?

Díky moc za každou radu, taky uvítám radu jak to servo spravit!Díky díky



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********   **     **  **    **  **     ** 
 **    **  **     **  **     **   **  **   ***   *** 
     **    **     **  **     **    ****    **** **** 
    **     ********   *********     **     ** *** ** 
   **      **         **     **     **     **     ** 
   **      **         **     **     **     **     ** 
   **      **         **     **     **     **     ** 
Powered by Phorum.