www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
pneu ve predu a v zadu
Autor: kiko (IP zapsáno)
Datum: 09.09.2005 14:58

ahoj lidicky mam ve predu pneu 195 50 15 a v zadu 195 55 15 pujdu na technickou myslite ze mne za to vyrazi?a co policajti na ceste muzou mit keci nebo i pokuta? nebo je to moc nebere vase zkusenost mam moznost koupit 50 super vzorek ale ted nevim prave jestli stim nebudou problemy 2ks. ty zadni mam v super stavu .55 dopredu bych dal aby byly vsechny stejny ale jsou drazsi nez jakou mam nabidku na ty 50 jit do toho nebo radsi priplatit vase nazory dik

Re: pneu ve predu a v zadu
Autor: keddie (IP zapsáno)
Datum: 09.09.2005 15:58

Moje zkušenost je taková, ža policajti vidí co chtějí a poslední dobou se dívají i na gumy. Já mám v techničáku 195/55 R15 a mám je elktronech obuty ( všechny čtyři). Koupil jsem letos nové NOKIAN 195/55 R15 KUS ZA 1890,- nic levného. Rozměr 195/50 R15 v techničáku podle mě nemáš takže na technické by ti mohli dělat problémy, znám plno lidí, kteří za to vypadli od technické, protože jim musíš dát velký techničák a tam je to všechno napsané.
Policajtům to bude podle mě jedno hlavně , že máš všechny gumy stejný a pořádný vzorek.

Re: pneu ve predu a v zadu
Autor: kiko (IP zapsáno)
Datum: 09.09.2005 16:08

aha no ja to myslel tak ze v predu bych mel 50 a v zadu55 to uz by bylo moc okaty



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    *******    *******   **     **  **     ** 
 **    **  **     **  **     **  ***   ***  **     ** 
 **        **     **  **         **** ****  **     ** 
 **         ********  ********   ** *** **  ********* 
 **               **  **     **  **     **  **     ** 
 **    **  **     **  **     **  **     **  **     ** 
  ******    *******    *******   **     **  **     ** 
Powered by Phorum.