www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Servo - levá nejde
Autor: Mára C20NE (IP zapsáno)
Datum: 24.11.2005 18:50

Zdravíčko pašáci
což takhle dát si jedno servíčko? Věc se má následovně: Do prava točím se servem, doleva točím bez serva. Ale pokud mám plný levý rejd a točím zpátky na střed, občas to jde se servem. Pravá strana je naprosto v pohodě. Z toho soudím, že čerpadlo bude zřejmě v pořádku. Zkontroloval jsem jestli mi někde neuniká olej, ale vše ok. Když točím doleva, je slyšet od pastorku řízení jakési pískání či syčení, jako kdyby bylo něco se šoupátkem nebo ucpané nějaké kanálky. Nic méně, máte s tím někdo nějakou zkušenost? Jde nějak řízení "pročistit" bez nutnosti demontáže?..z jednoho auta už jsem řízení montoval a musel jsem vymontovat všechno kolem, a to se mi nechce. Každopádně beru jakoukoliv radu.

PS: Jsem "nováčkem" v používání tohoto webu, nedávno jsem si pořídil Astru. Jste super, zpoustu věcí jsem si tu objasnil, fakt paráda. Díky za radu všem.

V rychlosti jsem to tu prolít a nenarazil jsem na podobný problém..

Re: Servo - levá nejde
Autor: xy (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2005 21:20

zkus přitáhnout řemen,mě to pomohlo na pískání v krajních pozicích

Re: Servo - levá nejde
Autor: anonym gsi (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2006 01:55

mara nepotesim ta.... riadenie islo srat... je vo vnutri piest na ktorom je o-kruzok,a ten piest casom s tela riadenia vydre material a o-kruzok ti tlakom zostreli s piesta dolu..

je to NEOPRAVITELNEEE... zozen si riadenie s kadeta gsi.,a toto riadenie ma telo ocelove-takze u tohoto riadenia poskodenie nehrozi...

je medzi nimi jeden jediny rozdiel, a to taky-ze riadenie s kadeta je troska menej ucinne - teda bude sa ti o troska tazsie tocit volantom - ale to ani nepostrehnes...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  ********    ******    **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **    **    **   **  
 **     **  **     **  **     **  **           ** **   
 **     **  **     **  **     **  **   ****     ***    
  **   **   **     **  **     **  **    **     ** **   
   ** **    **     **  **     **  **    **    **   **  
    ***      *******   ********    ******    **     ** 
Powered by Phorum.