www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
zvuky pri brzdeni
Autor: Nitram (IP zapsáno)
Datum: 26.12.2005 22:53

astra F, X16SZR. Nemohl by mi nekdo poradit? Pri brzdeni se mi od leveho predniho kola ozyvaji divne zvuky. Jakoby preskakovaly zuby na tisicihranu... Ty zvuky se neozyvaji pri brzdeni na suchu, kdy se kolo neblokuje, ale jen na snehu apod., kdy se kolo zablokuje a jde do skluzu a prave tehdy se zacnou ozyvat; jakmile se kolo utrhne od podkladu. Nejdriv to vypadalo, ze to je od brzdeni na sterkovem posypu na ceste, ale to ted evidentne neni. Na co se mam zamerit? Diky.

Re: zvuky pri brzdeni
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 27.12.2005 06:50

No a co si takhle treba projit par prispevku, to by neslo? Ale to by sme nejdriv taky museli dat prispevek do spravnyho tematu.

[www.opelastra.cz]

Re: zvuky pri brzdeni
Autor: ahoj (IP zapsáno)
Datum: 27.12.2005 10:18

Zkus zadat do vyhledavače ABS, je to 90% šance na úspěch

Re: zvuky pri brzdeni
Autor: Nitram (IP zapsáno)
Datum: 27.12.2005 18:42

Diky za odpovedi.
to Standa: To, ze jsem dal prispevek do jineho tematu, je moje chyba a diky za to, ze jsi to prehodil. Umyslne to nebylo. Myslim, ze se nekdy spleteme kazdy. Historii jsem si prosel, ale poloosy a klouby... Nikdy jsem si nemyslel, ze ABS dela takovy bordel. At zije technika!



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **    **  **     **   ******    **     ** 
 **     **  ***   **  **     **  **    **   **     ** 
 **     **  ****  **  **     **  **         **     ** 
 **     **  ** ** **  **     **  **   ****  **     ** 
 **     **  **  ****  **     **  **    **    **   **  
 **     **  **   ***  **     **  **    **     ** **   
 ********   **    **   *******    ******       ***    
Powered by Phorum.