www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Divný klepání od pravého kola?
Autor: Jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 15.01.2006 22:36

Nemá někdo zkušenost s Kadettem že by mu na pravý straně cosi občas 2x zaklepalo?Je to takový jako spíš dutý klepání ,přirovnal bych to k tomu jako když na dřevěnou podlahu polžíš židly...:-( dělá to jen někdy a nepravidelně...spíš než od kola se mi zdá že to leze někde z motoráku



Příspěvek upraven (15. 01. 2006 23:36)

-------------------------------------------------------------------------------------------------
(Kadett C18NE - Vectra B X20XEV)

Re: Divný klepání od pravého kola?
Autor: Aligator (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2006 11:17

cis, jirko ty hlavo, něco se ti nezda a hned se ptáš a na nic si nekouk, logicky bud vyčvachtaný rameno, schnilá podlaha uhycení ramena, silentblok na motoru na prave straně, uchycení tlumiče dal a dal. sundat kolo prohlednout nosniky jestli nekde není něco prasklí atd. Nebo najet na najezdy a skusit zahejbat zda nejsou někde vule. Uvidíš sam s tohodle tvýho dotazu nejsem moc moudrej.

Re: Divný klepání od pravého kola?
Autor: Jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2006 18:56

Aligátore !!Neboj to všecko + něco jako bonus navíc jsem prolez !ani prd všecko drží jak židovská víra...nic se nehejbe a neklepe a zajízdy se mi moc hlavu do motoráku fakt strkat nehce :-) .....proto jsem se tu ptal jestli tu záhadu už někdo neřešil...btw...jak říkám zaťuká si jen občas ...



-------------------------------------------------------------------------------------------------
(Kadett C18NE - Vectra B X20XEV)

Re: Divný klepání od pravého kola?
Autor: Aligator (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2006 05:22

tak na to prd a jezdi, až se něco podělá , tak budeš vědět čim to bylo. Mě to občas na pravé straně nekde u ramene nebo na tlumiči při prudkém brždění a trefení diry, tak divně lupne v kasli a prdim na to, jelikož takový zavady se těžko hledaj a lepší je tomu dát čas. Když si to vše prolezl tak se nemusíš tolik bat, že by se ti něco stalo a nebo si něco přehlídl :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********  **    **   *******  
 **     **  ***   ***  **    **   **  **   **     ** 
 **     **  **** ****      **      ****    **        
 ********   ** *** **     **        **     ********  
 **     **  **     **    **         **     **     ** 
 **     **  **     **    **         **     **     ** 
 ********   **     **    **         **      *******  
Powered by Phorum.