www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Servo
Autor: Jan Kraus (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2006 12:17

Dobré odpoledne přeji všem Opelákům.

Má "drobný" problém ze servem řízení. Mám astřičku 1,7DTL (1996) a objevila se mi před dvěma dny zvláštní závada. Při startování auta přes kabely (ta zima je hrozná) mi po nastartování auta zůstala na cestě malá louže a po otevření kapoty jsem zjistil,že mi vytryskl olej z nádržky serva. Pokud mě pamět neplete,tak tlak by v té nádrži neměl být vůbec žádný,tak jsem z toho lehce rozhozený. Nyní už to neteče,ale přesto bych chtěl vědět čím to bylo-je.
Díky za zkušené informace.


Re: Servo
Autor: fukin (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2006 18:48

Dělal jsem roky na autobusech a náklaďákách a olej z nádobky šel pouze za předpokladu,že čerpadlo nabralo vzduch. Je to jedna z možností,že olej je teď ztuhlý,pomalu teče a čerpadlo si přibere cokoliv odkudkoliv.

Re: Servo
Autor: Jan Kraus (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2006 05:02

Díky za informaci a budu jen tajně doufat,že to bude tím. Zatím se to uklidnilo a přestalo to zlobit.

Díky



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   **          *******   **    **  **     ** 
 **    **  **    **   **     **  ***   **  **     ** 
 **        **    **   **     **  ****  **  **     ** 
 **        **    **    ********  ** ** **  **     ** 
 **        *********         **  **  ****  **     ** 
 **    **        **   **     **  **   ***  **     ** 
  ******         **    *******   **    **   *******  
Powered by Phorum.