www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Pružiny no nekupto!!!
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 27.01.2006 11:50

[eshop.escape6.cz]

To je skoro zadarmo i béďa trávníček by žasnul,

A já je koupil o 500 dráž na vánoce :-(

Re: Pružiny no nekupto!!!
Autor: wombat (IP zapsáno)
Datum: 27.01.2006 13:35

Escape6 NIKDY VÍC!!!

E-shop mají vymakanej to jo, pořád tě posílají jak dobře jsi na tom s objednávkou jak už je zboží téměř na skladě a skladník je samá ochota a slušnost...

Jenže:

ZAPOMEŇ na to!!! Po slíbeném termínu uteklo dalších 14 dní! než jsem je kontaktoval já a ptal se na termín dodání. Teprve tehdy mi sdělili, že zboží není a patrně ani nebude, ale že mi to mohou sdělit až zase pojedou na nákup do Německa a to je za měsíc!!! Kdybych se neozval, tak tam čekám ještě teď! :-(

Takže z vlastní zkušenosti radím všem ostatním: Jděte jinam a těch pár korun si připlaťe. Za to zklamání z čekání to nestojí!

Re: Pružiny no nekupto!!!
Autor: kekr (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 21:57

Ahoj, kamarád si koupil pružiny VMaxx a tlumiče Koni (žluté) v Rallybazaru v Plzni. Prižiny mu dali s pěknou slevou a Koni nastavitelné tlumiče tam mají v nějakém výprodeji za 50% ceny. Hm. Až budu mít kadetta nebo astru tak do toho jdu luk sem www.speedpro.cz



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
       **  **     **  **     **  ********  **    ** 
       **   **   **   **     **  **        **   **  
       **    ** **    **     **  **        **  **   
       **     ***     **     **  ******    *****    
 **    **    ** **    **     **  **        **  **   
 **    **   **   **   **     **  **        **   **  
  ******   **     **   *******   **        **    ** 
Powered by Phorum.