www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
servo - ložisko
Autor: smoukmen (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2006 15:11

ahoj lidi mám astru 1.7 50KW a odešlo mi ložisko na posilovači hned u řemenice chci se zeptat jestli máte někdo s tím zkušenosti a jestli se to dá nějak vyměnit nebo to budu muset koupit celé nové mám to už venku i gufero bylo totiž roztrhané na kusy jak se mi to ložisko rozletělo sad smiley a nevíte na kolik by přišel celý nový posilovač jak u opla nebo na šroťáku za každou radu budu budu vděčný

Re: servo - ložisko
Autor: Radek (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 07:12

Čau, tento problém sem řešil rok zpět. Ložisko s tím simerinkem je údajně těžké sehnat. Prý se tento typ čerpadel snad používá na více autech. Nabízeli i ho za 1500 a se zárukou týden na vyzkoušení (když sem tam dojel tak za něj chtěli 3000 a ještě bez záruky). Nakonec se sehnalo u Brna z vrakáče. Ještě bylo namontované a byl tam i olej (takže jakási záruka že neteče byla). Cena 1100. Chce to hold hledat.

Re: servo - ložisko
Autor: tonda (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 08:15

[www.opelastra.cz]
Je to ale pěkná pakárna, dělal jsem to.

Re: servo - ložisko
Autor: smoukmen (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2006 16:26

Lidi mám na vás ještě jednu prosbu nevíte co je to za ten plechový kroužek který je nasazený uvnitř posilovače (je kolem něho ta pružina od serva na tom odkazu co jsem dostal tam o něm nic není a mám ho taký trošku poškozený dá se někde taky sehnat ??? a bude to mít velký vliv když ho tam nedám? a k čemu tam vůbec je?



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **    **   ******   ********  
 **     **  **     **   **  **   **    **  **     ** 
 **     **  **     **    ****    **        **     ** 
 *********  **     **     **     **        ********  
 **     **   **   **      **     **        **        
 **     **    ** **       **     **    **  **        
 **     **     ***        **      ******   **        
Powered by Phorum.