www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
vyjetá poloosa
Autor: pišta (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2006 16:54

Při zabrždění ruplo v levém předním kole a už jsem nemohl zařadit. Pak jsem zjistil, že mám zhnilou podlahu kde drží rameno. samozřejmě se kolo vyhlo vyjela poloosa z převodovky. Má to ještě cenu vyvařit? a co pak dál.Je to Kadet z 88 roku.

Re: vyjetá poloosa
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2006 20:35

A co mysils tim dal?? Proste vyvar (nech vyvrit) podlahu, zastrc poloosu a jezdi dal..:-)
Pro sicher bych si nechal udelat geometrii.

Re: vyjetá poloosa
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 07.06.2006 05:28

Jde o to jestli je jinak auto v pořádku, pokud jo a není jinde nějak extrémně shnilé, tak nech vyvařit podlahu a můžeš jezdit dal. Já jsem měl stejný problém, jenže auto mělo už KO lemy, prahy, podlahu, total vybledlou barvu, tak jsem raději koupil z němec bez TP na přestavbu v o dost lepším stavu. Stálo mě to asi skoro stejně jako kdybych si to nechal zavařit a doma nastříkal, ale takhle jsem to měl hned a bez práce. :-)



Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         ********  ********  **          ******   
 **    **      **        **     **    **   **    **  
 **    **      **        **     **    **   **        
 **    **      **        **     **    **   **   **** 
 *********     **        **     *********  **    **  
       **      **        **           **   **    **  
       **      **        **           **    ******   
Powered by Phorum.