www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
tycka u leveo pr. kola...
Autor: Sargon (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2006 18:06

predem s eomlouvam za blbej nazev prizpevku, ale neivm, jak to pojmenovat jinak....

dneska jsem kouknul pod auto, jak mam vymeneny kotouce na prednich kolech.. u levyho kola (z pohledu kab. ridice...) sem si vsiml, ze mi tam nejak vysi tyc,ktera jaksi jen trci a na druhe strane je jakoby prisroubovana... viz fotky v priloze... k cemu jsou )dulezity budou, jinak by tam nebyly,ze?) da se ta tycky nekde sehnat a nejak to vymenit? sad smiley((

jo a omlouvam se za kvalitu fotek, mel jsem po ruce jen mobil....

Přílohy: DSC_0013.jpg (47.3KB)   DSC_0014.jpg (58.6KB)  
Re: tycka u leveo pr. kola...
Autor: Sargon (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2006 18:07

jo a vozitko je to kadett, 1,6, rv 88 (5ti dver..)

Re: tycka u leveo pr. kola...
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2006 20:33

Tycka stabilizatoru. Kup celou opravnou sadu, kde je tycka, gumova silenbloky a podlozky.

Re: tycka u leveo pr. kola...
Autor: Sargon (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2006 20:46

aha,tak asi proto mi to klepe pri brzdeni do volantu,co? sad smiley kua fix sad smiley( snad to tam auto kelly ma abych to objednal...

Re: tycka u leveo pr. kola...
Autor: Sargon (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2006 20:50

P/L tyčka stabilizátoru DELPHI, obj. kod na autokelly DF TD274W, to je ono? kazdopadne dik moc za radu

Re: tycka u leveo pr. kola...
Autor: Sargon (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2006 20:52

jo a pouzdro stabilizacni tyce, co tam maji, bych k toum mel objednat kdyztak taky? nemaji to v praze na skladu, to bude asi doba, nez to dodaji... ://

Re: tycka u leveo pr. kola...
Autor: Sargon (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2006 20:53

tk posledni otravny odkaz ode me semka (nevsiml jsme si druhe stranky v e-shopu).. sada na opravy, spojovací tyč stabilizátoru FEBI, to bude ono,ze? smiling smiley

Re: tycka u leveo pr. kola...
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 03.07.2006 05:46

Sargon : jo to je přesně ono, já jsem koupil taky tu opravnou sadu Febi, stálo to asi 150kč, výměna tak na15min i se sundáním kola. Kup ale dvě a vyměň na obou stranách.



Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín

Re: tycka u leveo pr. kola...
Autor: Sargon (IP zapsáno)
Datum: 03.07.2006 13:53

Rom@n: ok, dik moc za radu a potvrzeni spravnyho vyberu, i tak Standovi za rady smiling smiley ty tu nebyt, tak uz to hodim ze skaly smiling smiley))



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   **    **   *******   **     **  ******** 
 **    **  **   **   **     **  **     **  **       
 **        **  **    **     **  **     **  **       
 **        *****      ********  *********  ******   
 **        **  **           **  **     **  **       
 **    **  **   **   **     **  **     **  **       
  ******   **    **   *******   **     **  **       
Powered by Phorum.