www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
prosím pomocte!!!!!!!!
Autor: petan26 (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2006 12:20

Ahoj, mám opel astra 1.4 r.v.95 a na něm následující problém: když mám na zadním sedadle spolujezdce (kdekoliv, stačí i jeden) začne mě při průjezdu přez nerovnosti něco klepat od zadního levého kola. Tlumiče, pružiny, výfuk a brzdy měněny před rokem. Už si s tím fakt nevím rady, v debatě jsem to nikde nenašelsad smiley

Re: prosím pomocte!!!!!!!!
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2006 13:48

Sice chapu, ze je to velmi neprijemny problem, ale nejspis si budes muset v tomhle pripade poradit sam. Nikdo tady neni bohuzel zadna vedma aby presne identifikoval misto a cast, ktera rezonuje.

Re: prosím pomocte!!!!!!!!
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2006 16:08

Zvednou auto, a vlézt pod něj, a provést kontrolu, vše obouchat atd.To že je nový výfuk před rokem,neznaméná že to nemůže dělat on.Co upevnění výfuku(gumy).Trochu snahy při hledání

Re: prosím pomocte!!!!!!!!
Autor: Petanees (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2006 19:49

Na 99 % vejfuk. Dělá mi to taky. Bouchá o spode či zadní rameno, tim jak si auto sedne.

Re: prosím pomocte!!!!!!!!
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2006 12:09

Jak píše Petanees,mělo by to být poznat podle otlučených míst na nápravě,či výfuku..

Re: prosím pomocte!!!!!!!!
Autor: Radim_17D (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2006 16:49

Měl jsem kdysi dost podobný problém u kadeta:
byly to prasklé gumy, co drží střední výfuk, takže byl prověšený a při rozjezdu nebo průjezdu dírou klepal o nápravu.

Re: prosím pomocte!!!!!!!!
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2006 18:04

Nez to opravis, tak vzadu nikoho nevoz a mas klid..:-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **    **  ********  **       
 **     **   **   **    **  **   **    **  **       
 **     **    ** **      ****        **    **       
 *********     ***        **        **     **       
 **     **    ** **       **       **      **       
 **     **   **   **      **       **      **       
 **     **  **     **     **       **      ******** 
Powered by Phorum.