www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Zadní tlumiče Kadett sedan/hatsback
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2006 11:28

Ahoj kamarádi,prosím o radu nebo názor.Mám na svém Kadettu sedanu v pr.. zadní tlumiče.Koupil jsem si na díly kadetta 5-ti dveř.,a tak bych tam chtěl dát tlumiče z něj..Proto se ptám ,jestli to pujde nebo ne..Vím,že uchycení je stejné,ale jinak????

Re: Zadní tlumiče Kadett sedan/hatsback
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2006 11:37

Myslim ze neni nic jednoduzsiho nez vlezt pod obe auta a zmerit delku tlumice smiling smiley

Re: Zadní tlumiče Kadett sedan/hatsback
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2006 11:41

Jej,to byla rychlovka:-) Délka bude nejspíš stejná,ale napadlo mě,jaký bude rozdíl v tuhosti tlumiče.Sedan je přece jenom o něco těžší..

Re: Zadní tlumiče Kadett sedan/hatsback
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2006 11:49

No, jak je to s tuhosti to nevim, ale vzhledem k tomu ze rikas ze mas tlumice K.O., tak jakykoliv jiny budou urcite lepsi smiling smiley
I kdyz si nemyslim ze by rozdil v tuhosti byl nejak podstatnej a to ze je sedan relativne tezsi bude spis osetreny pruzinam.
Navic vymena zadnoch tlumicu je zalezitost na pul hodky, tak ze si je klidne prehod a projed. Uvidis..smiling smiley

Re: Zadní tlumiče Kadett sedan/hatsback
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2006 12:00

Díky Stando,vyměním a uvidím..Zmátlo mě,že tlumiče na sedana mají hrubší tělo tlumiče než co jsou na tom 5-ti dvířku..

Re: Zadní tlumiče Kadett sedan/hatsback
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2006 12:05

Myslim ze za vyzkouseni nic nedas a kdyz jsou tlumice za pul darma, tak nejde vubec o nic..smiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         **    **  ********   **     **  ********  
 **    **    **  **   **     **  **     **  **     ** 
 **    **     ****    **     **  **     **  **     ** 
 **    **      **     ********   *********  **     ** 
 *********     **     **         **     **  **     ** 
       **      **     **         **     **  **     ** 
       **      **     **         **     **  ********  
Powered by Phorum.