www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Ztratil jsem redukci na bezpečnostní šrouby !!
Autor: belly (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2006 07:55

Prosím prosím ztratil jsem redukci bezpečnostního šroubu na kola Alessio.
Není někdo v Brně kdo by mi ji půjčil? Potřebuji jen povolit kola a nasadit zimní gumy. Je sobota a navíc vůbec nevím, kde bych mohl náhradní sehnat (aby mi nevnutili celou sadu).
Jestli mi někdo můžete pomoct nebo aspoň poradit, budu šťastnej
Dík
můj mejl pbedrich@chello.cz

Re: Ztratil jsem redukci na bezpečnostní šrouby !!
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2006 14:13

Proč to dáváš do poradny dvakrát???

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Ztratil jsem redukci na bezpečnostní šrouby !!
Autor: belly (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2006 14:26

Třeba všichni nečtou úplně všechno a celkem to spěchá, to počasí je fakt hrozný. Jinak sada je za 440,- a samostatnej vořech se neprodává :-(

Re: Ztratil jsem redukci na bezpečnostní šrouby !!
Autor: belly (IP zapsáno)
Datum: 10.11.2006 11:42

a taky mi v jednom servisu řekli, že bez čísla sady jsem v prde.., protože existuje asi 1,5 milionu kombinací thumbs up

Re: Ztratil jsem redukci na bezpečnostní šrouby !!
Autor: marselino (IP zapsáno)
Datum: 28.12.2006 10:55

Tak to už zbývá jen odsekat a odvrtat, což je pěkná polízanice, protože ty šrouby jsou z pevnostní oceli a jen tak se vrták nechytá.

Re: Ztratil jsem redukci na bezpečnostní šrouby !!
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2007 09:07

Než začneš něco vrtat a sekat, zajeď k nějakému zámečníkovi, jestli by ti tu redukci nevyrobil na míru.
Pro šikovného zánečníka by to neměl být žádný problém...

Re: Ztratil jsem redukci na bezpečnostní šrouby !!
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2007 12:21

no odvrtávání je pěkná pakárna, osobně jsem to u kamaráda vyřešil tak, že jsem do zahloubení pro šroub strčil plechovou trubku, abych neopálil elektron a na hlavu šroubu jsem přivařil šestihrannou matici, pořádně jsem šroub pomlátil kladivem aby se co nejvíc uvolnil a zabral ..., vesměs se to povedlo na první nebo druhý pokus povolit, odvrtával bys to celý den a asi by jsi ztupil hodně vrtáků smiling bouncing smiley, ono odvrtávat 4x takhle velký pevnostní šroub je stašná makačka, je potřeba nejlépe kobaltový vrták, pořádnou vrtačku a nějakého vhodného otroka na vrtání grinning smiley



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil vrabi (02.01.2007 12:25)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **   ******    **    **  **    ** 
 **   **   ***   ***  **    **    **  **   ***   ** 
 **  **    **** ****  **           ****    ****  ** 
 *****     ** *** **  **   ****     **     ** ** ** 
 **  **    **     **  **    **      **     **  **** 
 **   **   **     **  **    **      **     **   *** 
 **    **  **     **   ******       **     **    ** 
Powered by Phorum.