www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
SACHS versus KAYABA
Autor: TomAs (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2006 12:10

Zdravím přátelé,
chystám se měnit zadní tlumiče a mám dilema, zda koupit tlumiče SACHS nebo KAYABY. Od známých mám rozdílné názoryna kvalitu tlumičů, např. kamošovi prý vytekly zadní KAYABY po roce, tak je šel reklamovat, další tvrdí, že SACHS je kvalitnější, ale taky tečou...a teď babo raď...děkuji za KAŽDÝ rozumný názor a zkušenost. Mám OPEL ASTRA CARAVAN 1.6i 96

Re: SACHS versus KAYABA
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 16.11.2006 06:52

Oba jsou dobrý, řekl bych že Kayaba je trochu lepší, ale chybu neuděláš ani s těmi druhými.

Re: SACHS versus KAYABA
Autor: PetrM. (IP zapsáno)
Datum: 16.11.2006 11:10

Mám všechny 4 tlumiče od KAYABY už 2,5 roku a žádný, ani sebemenší náznak problému.

Re: SACHS versus KAYABA
Autor: Michal gsi (IP zapsáno)
Datum: 16.11.2006 11:16

taky mam kayaby 2roky a nemuzu nic nez chvalit...

Re: SACHS versus KAYABA
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 16.11.2006 18:46

Já mám KAYABY vzadu 1 rok a zítra je dávám i dopředu. Můžu je jenom chválit.

m.king Astra F sedan X 17 DTL 94/12

Re: SACHS versus KAYABA
Autor: macil (IP zapsáno)
Datum: 16.11.2006 21:23

Mám tiež plynokvapalinové Kayaby vzadu na hatchbacku. Dával som ich len cca pred tromi mesiacmi, tak zatiaľ súdiť nemôžem, ale chcem sa opýtať na iné.
K tlmičom boli priložené silentbloky, ktoré však boli nepoužiteľné, musel som tam nechať tie pôvodné a aj v tých som musel o pár mm skrátiť kovovú trubku, pretože na kayabách je závitová časť kratšia, ako bola na origináloch a nemala sa do čoho poriadne chytiť matka. Nemali ste podobný problém? Mám na mysli horné uloženie.

______________________________

Opel Astra F-CC `97 X18XE

Re: SACHS versus KAYABA
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 22.11.2006 08:21

Mám na Astře F Caravan KAYABY na obou nápravách 1,5 roku a bez problémů.

Re: SACHS versus KAYABA
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 22.11.2006 12:39

Vim, ze probirate jine znacky, origo taky nejsou spatnythumbs down, a ani cena neni nejhorsi...spinning smiley sticking its tongue out

Re: SACHS versus KAYABA
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 26.11.2006 21:39

Sachs jsou prý dobré,ale vlastni zkušenost nemám,mám KAYABA na svem sedanu a bez problemove...spokojenost



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  ********   *******   **     ** 
 ***   ***  ***   ***  **        **     **  **     ** 
 **** ****  **** ****  **        **         **     ** 
 ** *** **  ** *** **  ******    ********   **     ** 
 **     **  **     **  **        **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **        **     **  **     ** 
 **     **  **     **  ********   *******    *******  
Powered by Phorum.