www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Rána od nápravy při rejdu.
Autor: DarriN (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2006 21:18

Lidičky, už chvili mě tlačí jedna skutečnost a chtěl bych znát vaše názory,co by to mohlo způsobovat.
Prakticky pokaždé, když od někud vycouvávám, tak při pravém rejdu, kousek před koncem, ale ne na konci se mi ozve někde od pravé části nápravy rána, docela silné klepnutí. Vím, že brzdy to nejsou, na druhé straně to nědělá, bude to něco s řízením. Nevíte, co by to mohlo být? Zítra jedu do servisu na prohlídku a nechci vypadat,ajko uplnej laik, takže díky za případné zázory.

Re: Rána od nápravy při rejdu.
Autor: maguli (IP zapsáno)
Datum: 05.12.2006 09:59

Ahoj. nejsem si jistej jestli ti dobře rozumim ale něco podobnyho mi dělala moje předchozi Astra. Ukazalo se že to bylo ložisko nahoře v uloženi př.tlumiče. Napiš pak jaks dopadl v servisu

Re: Rána od nápravy při rejdu.
Autor: DarriN (IP zapsáno)
Datum: 05.12.2006 15:05

Tak jsme na to v servisu přišli, je to asi to horní uložení předního tlumiče. Ložisko i to gumové uložení je špatné.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  **    **   *******   **       
  **   **   ***   **  ***   **  **     **  **       
   ** **    ****  **  ****  **         **  **       
    ***     ** ** **  ** ** **   *******   **       
   ** **    **  ****  **  ****         **  **       
  **   **   **   ***  **   ***  **     **  **       
 **     **  **    **  **    **   *******   ******** 
Powered by Phorum.