www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Řízení
Autor: Mára (Astra GSi, C20NE) (IP zapsáno)
Datum: 21.01.2007 12:05

Zdravíčko,
prosím, poraďte mi. Už jsem se tu kdysy ptal na problém, co jsem měl s řízením, resp. servem, nechodilo mi na levou stranu. Teď jsem vyndal motor kvůli kompletní opravě, takže jsem vyměnil i řízení. Vzal jsem ho z Astry kombi 1.6i, mělo by být stejné. Teď mám ale na každou stranu jiný rejd. Doprava udělám volantem 1 a třičtvrtě otáčky, doleva jen 1 a čtvrt otáčky. Rozdílný rejd je vidět i na kolech. Spojovačky jsou původní. Kola rovně, volant ve správné poloze. 4 díry ve válci v řízení nejsou. Doprava, když vytočim do krajní polohy, tak mi volant tak jako pruží, ale když vytočim levej plnej, tak mi to po 1 a čtvrt otáčce do něčeho narazí, jako, kdyby se mi kola o něco zasekli... Když jsem odpojil spojovačky a točil řízením naprázdno, měl jsem na každé straně 1 a třičtvrtě otáčky. Takže co by se mi tam kde mohlo zasekávat, vadit, nějaké dorazi nebo něco? Někdo říká, že mi to vykouzlej na geometrii, ale nějak se mi to nezdá.. Díky

Re: Řízení
Autor: Mára (Astra F GSi C20NE) (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2007 15:03

Nikdo neví? To jste se moc nevytáhli!?:-) Snad na to nějak přídu..

Re: Řízení
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2007 19:27

Kdybysi čuměl tak se nikdo nemusí vytahovat :-))). [www.kadett.cz]
A nebo napiš Honzovi.

Re: Řízení
Autor: Mára (Astra F GSi C20NE) (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2007 19:49

Jo to asi jo, budu čumět;-) Díky



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********  **     **  ********    *******  
 ***   **  **        **     **  **     **  **     ** 
 ****  **  **        **     **  **     **         ** 
 ** ** **  ******    *********  ********    *******  
 **  ****  **        **     **  **                ** 
 **   ***  **        **     **  **         **     ** 
 **    **  **        **     **  **          *******  
Powered by Phorum.