www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
vyrezlý úchyt ramena
Autor: woche (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2007 14:56

zdravim,, myslíte, že má cenu nechávat vyvařovat vyrezlej úchyt ramena na podvozku kadetta??? už to nedrží ani na kousku.... na kolik by mě to asi vyšlo pokud je to možný??? Dík

Přílohy: 1.jpg (233.2KB)   2.jpg (200.1KB)   3.jpg (173.2KB)  
Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2007 18:48

Jde o to v jakém stavu je celé auto, pokud si to nebudeš dělat sám, tak počítej tak s 2000kč +- jak kde

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: woche (IP zapsáno)
Datum: 06.03.2007 09:40

na autě sem právě udělal dost věcí, vyvařená podlaha, palubka z astry F, novej interiér, nárazníky, ted dělam něco s kastlí,,, takže celkem podpásovka,,, ten tlumex zakryje fakt všechno.. a pak se nestačim divit,,,, no zkusim se optat v servisu,, pokud tam teda vůbec dojedu a cestou mi to rameno neupadne...

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 06.03.2007 10:01

Já to měl něco podobného (viz.příloha) , ale já nokonec vyměnil celé auto, protože to mělo shnilé i prahy a lemy a podlahu, tak jsem koupil raději jiného Kadetta.

Přílohy: 1.jpg (67.5KB)   2.jpg (38.8KB)   7.jpg (154.5KB)  
Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: woche (IP zapsáno)
Datum: 06.03.2007 12:14

já mam prahy, lemy i podlahu vyvařenou,,, akorát nevim jestli mi někdo vůbec tohle udělá,,, mam navařenej plech kousek od toho úchytu, tak nevim jestli půjde na něco navařit novej plech na ten úchyt:-( no nejlíp to zjistim asi když zejedu do servisu:-(((((( béééééé

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: martinsyslik (IP zapsáno)
Datum: 06.03.2007 14:05

ahoj,neni to takova hrozna prace,dela se to celkem dobre,je to chce vyndat koberec a dukladne ocistit.Pokud mas doma CO2 a brusku tak to zvlasdnes sam.Jinak adekvatni cenna je tak kolem 2 tis za obe strany i s nastrikem antikoroznim pripravkem.Pokud jsi z prahy,tak se muzeme domluvit.

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: woche (IP zapsáno)
Datum: 06.03.2007 15:50

jsem z chomutova, ale auto mam teď v plzni:-/ tak jestli nemáš nějakou známost tady,,,

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: woche (IP zapsáno)
Datum: 08.03.2007 14:57

tak sem koukal a podlahu mam taky KO,,, dával sem to známýmu o prázdninách, ale je to udělaný prasácky,,,, takže prej za jednu stranu v servise 2000-2500 (uchycení ramen + podlaha).... nevíte o někom levnějším???

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 08.03.2007 18:04

woche : tak se domluv s Martinem když Ti to tak pěkně nahoře nabízí, myslím, že by to za tu cesty do Prahy třeba stálo kdyby celé stálo 2000kč.

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: woche (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2007 19:11

no tak se na to v servise mrkli detailněji a prej mi to neudělaj protože je to moc vyrezlýsad smiley( takže půjde ze skály,,,,, ale předtím se sežene něco zachovalejšího a přestaví se..... no jo,,, měl sem ho rád

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: woche (IP zapsáno)
Datum: 15.04.2007 18:17

tak sem to dal vyvařit do srevisu a dopadlo to takhle... viz foto....

Přílohy: 100_5001.jpg (157.1KB)   100_5005.jpg (143.2KB)   100_5006.jpg (136.4KB)  
Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.04.2007 18:55

No do prdele, tak to uprimnou soustrast. sad smiley

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: woche (IP zapsáno)
Datum: 15.04.2007 20:25

hm.. chudák,,, sice měl upadlý rameno, ale měl sem ho moc rád,,,, spousta hodin práce a pak tohle... jako náhradu sme se domluvili, že mi dal 5ti dvířko to samý

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: Luban (IP zapsáno)
Datum: 16.04.2007 19:37

Tak to je síla. Že si to vůbec přežil. Absolutně k neuvěření.

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: Luban (IP zapsáno)
Datum: 16.04.2007 19:43

Já když jsem byl v servisu na vyvaření, tak to tam každou půlhodinu kontrolovali, jestli něco nedoutná, a po vyzvednutí mi ještě radši připoměli, ať to zkontoluji doma, každou půlhodinu až hodinu po dobu 8 hodin.

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: bobous (IP zapsáno)
Datum: 25.04.2007 21:11

no klobouk dolu, sice mě to taky čeka brzo ale pokud dopadnu jak toto auto tak to je fakt na poslaní ze skaly sad smiley

Re: vyrezlý úchyt ramena
Autor: Soudruch C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2007 22:02

Hmeh, dnes jsem rameno které drželo silou boží na korozi utrhl když jsem brzdil kvůli prašivýmu zajc. Zýtra ho půjdu přivařit, tak doufám že mě nepostihne stejný osud jako wocheho...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  ********   **     **  **     ** 
    **      **   **   **     **  **     **  **     ** 
    **       ** **    **     **  **     **  **     ** 
    **        ***     **     **  **     **  **     ** 
    **       ** **    **     **  **     **   **   **  
    **      **   **   **     **  **     **    ** **   
    **     **     **  ********    *******      ***    
Powered by Phorum.