www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Nalomená nápravnice
Autor: koslok (IP zapsáno)
Datum: 06.03.2007 09:12

Zdravím lidi, mám možnost zakoupit OK GSi 2,0 16V. Stávající majitel mi ale sdělil že je vepředu nalomená nápravnice. (díval jsem se na www.autokelly.cz ale nevím který díl je ten který potřebuji) nemohl by jste mi někdo poradit jak je tato závada finančně náročná na opravu a pokud jste někdo z Pardubic nebo okolí nevěnujete se opravám vozidel Opel Kadett. Díky za Info

Re: Nalomená nápravnice
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 06.03.2007 14:08

No já bych "nalomenou přední nápravnici" viděl na vyhnilé uložení ramene, tedy toto [www.opelastra.cz] , díly se neprodávají, musí se ručně naohýbat plechy a vyvařit. Jinak když pošleš fotky třeba vykoumáme víc the finger smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  **    **  ********   ********  **    ** 
 **  **  **  ***   **  **     **  **        **   **  
 **  **  **  ****  **  **     **  **        **  **   
 **  **  **  ** ** **  **     **  ******    *****    
 **  **  **  **  ****  **     **  **        **  **   
 **  **  **  **   ***  **     **  **        **   **  
  ***  ***   **    **  ********   **        **    ** 
Powered by Phorum.