www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
geometrie
Autor: kukuck (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2007 10:35

Čusik! mam kadetta 1987r.v. sedan, byl jsem na přemeření geometrie bo se mi sjižděli vnitřky pneumatik na předku,ale geo. je dobrá i odklony! nevíte co stim?čauec

Re: geometrie
Autor: D.J. (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2007 13:15

Ty jsi tady dnes nějak aktivní. Až mám podezření, jestli si z nás neděláš čurinu, že máš tolik závad najednou. Sjeté vnitřky = ve vetšině případů rozbíhavost. Může být i špatný odklon kola, ale to by se to opotřebení projevilo na každém kole trochu jinak. Buď tu geometrii neumějí nebo se jim nechce, ale v pořádku nebude. Leda bys měl ještě namontované nějaké šišaté špatně navulkanizované protektory. Chce to roztáhnout krapet řízení na závitu mezi kulovým čepem a řídící tyčí, ale jak tak čtu tvoje témata, tak to raději svěř odborníkům (ne "odborníkům").

Re: geometrie
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2007 13:21

kukuck napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Čusik! mam kadetta 1987r.v. sedan, byl jsem na
> přemeření geometrie bo se mi sjižděli vnitřky
> pneumatik na předku,ale geo. je dobrá i odklony!
> nevíte co stim?čauec


Automechanik a neví si rady?????????????????,
Z koho si tu děláš srandu? Pravděpodobně nemáš co na práci a jen tu zbytečně zas...š místo.
Jsem pro, aby admin tvoje dnešní příspěvky všechny smáznul!!!

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: geometrie
Autor: kukuck (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2007 08:41

ty jseš asi peknej kokot! co ja mam za problemy na aute po tom ti je hovno! jsou tu civilizovanější lidi jak ty ktří mi poradi tak mi del pokoj ty broučku! to auto je vrak - proto sem píšu,ne? chci ho dat do kupy, tak si mě nevšímej!dik

Re: geometrie
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2007 08:59

Panove musim Vam oznamit, ze KUKUCK uz nas nenavstivi. Urazeni a sprosty vyrazy je skutecne to posledni co bych tady chtel cist.

Re: geometrie
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2007 19:35

Asi mám taky pitomý dotaz, doufám, že mě Standa s Broučkem neukamenují. Mám vyměněné silentbloky (zadní) na přední nápravě (už zase). Je nutné dělat geometrii? Nebo jen pro sichr? A-F X17DTL

Re: geometrie
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2007 22:20

Luboš X17DTL napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Asi mám taky pitomý dotaz, doufám, že mě Standa s
> Broučkem neukamenují. Mám vyměněné silentbloky
> (zadní) na přední nápravě (už zase). Je nutné
> dělat geometrii? Nebo jen pro sichr? A-F X17DTL


Mě je nedavno měnily na kádovi a geometrii znovu nedělaly, tak že asi není potřeba

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: geometrie
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2007 14:03

Díkythumbs down

Re: geometrie
Autor: Lukin26 (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2007 16:32

Stando nechci ti do toho kecat ale navstivit nas muze kdykoli ne ? i kdyz jsi mu dal ban, muze se tady dostat pres anonymni stranky nebo pokud ma dynamickou IP - jen tak pro info

Re: geometrie
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2007 17:15

To Lukin : Vis ono nejde jen o IP adresu smiling smiley A klidne me do toho kecej, o sitich taky neco malo vim smiling smiley

Re: geometrie
Autor: Lukin26 (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2007 05:32

Tak o tom nepochybuju winking smiley ale myslel jsem ze to je jako na kazdem foru ze das ban a hotovo, ale asi to mas vykucene jinak, tak jo ja to beru smileys with beer

Re: geometrie
Autor: woche (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2007 13:15

no o IP adresu nejde pokud nebude na svym pc,,, Lukin to spíš myslel tak, že si může sednout k jákýmukoliv počítači a pod jiným jménem poslat vzkaz..

Re: geometrie
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2007 13:20

Panove nerozebirejte to, kdyz mu to neporadite, tak na to neprijde.
Clovek vyjadrujici a chovajici se jako on, nema IQ na to, aby principy funguvani IT sam pochopil smiling smiley
Ano, je tisice moznosti, jak tohle blokovani fora obejit.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **        **  **     **  **    **  **      ** 
 **  **  **        **   **   **   ***   **  **  **  ** 
 **  **  **        **    ** **    ****  **  **  **  ** 
 **  **  **        **     ***     ** ** **  **  **  ** 
 **  **  **  **    **    ** **    **  ****  **  **  ** 
 **  **  **  **    **   **   **   **   ***  **  **  ** 
  ***  ***    ******   **     **  **    **   ***  ***  
Powered by Phorum.