www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
silemblok
Autor: Buri (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2007 08:42

Ahoj. Jak se mění silembloky v ramenách?? Sou už vytlučený tak chci zjistit jak se dam dávaj nový. Musí bejt lis nebo se to dá zvládnout nějak svépomocí:: Díky

Re: silemblok
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2007 08:59

A ktery presne mas na mysli? Ty pod podlahou, nebo pod nosnikem?

Co se tyka tech pod podlahou, tak je to zalezitsot na pul hodky, viz:

[www.kadett.cz]

...a co se tyka tech pod nosnikem, je to dost velka pakarna je dostat ven. Zpatky to taky neni zadna sranda i kdyz se to da zvladnou ti doma.

Re: silemblok
Autor: Buri (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2007 12:33

Ještě sem zapoměl že se jedná o astru ne o kadetta. Ale to by mělo bejt přibližně stejný asi..

Re: silemblok
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2007 15:47

Zadní silentbloky na ramenách(ty větší) jdou jen pod lisem. Pokud máš zvedák a lis-no problem. Práce na hoďku langsam.

Re: silemblok
Autor: Francovka (IP zapsáno)
Datum: 19.08.2008 16:29

Ahoj právě jsem to měnil a jde to i svépomocí. Ten zadní silentblok jsem tam naklepal kladivem přes kroužek toho původního co jsem pracně vydoloval.
...koupil jsem v auto Kelly plný silentblok myslím že bude pevnější než ten původní u kterého je po stranách stenčená guma.

Re: silemblok
Autor: Bobb (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2008 07:45

A měnil jste někdo ten "přední" silemblok??? Taky mám Astru a ty přední jsem neměmil protože je tam nasazený a přez to ještě zavařený... Nevíte někdo jak se to oficielně mění???

Re: silemblok
Autor: Mircocek (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2009 16:29

Ahoj tak mam fabku a reknu vam ze menit silembloky na fabce neni sranda ceka me to znova a je to pracne jako neco...Zajimavy je to ze cenove docela dobry ale pracny jako svina ten kdo to bude vymenovat na jakem kolik aute tak hodne stesti Mircocek

Re: silemblok
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2009 18:00

To je nejakej novej model Opel Fabka?



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **    **  **     **  **         **     ** 
 **     **   **  **   **     **  **    **   **     ** 
        **    ****    **     **  **    **   **     ** 
  *******      **     *********  **    **   **     ** 
        **     **     **     **  *********  **     ** 
 **     **     **     **     **        **   **     ** 
  *******      **     **     **        **    *******  
Powered by Phorum.