www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
těžké řízení
Autor: Benzyl (IP zapsáno)
Datum: 03.10.2007 22:00

Ahoj lidičky. Koupil jsem teď Kadetta 1.6ku. Je v celku v dobrém stavu, až nato, že jde ztuha zatáčet. Nemá servo, tudiž se stým má i trošku počítat, že to nepůjde jako pomásle, ale je to opravdu makačka stým točit smiling smiley Jezdil jsem už v mnoha autech bez posilovače, ale žádné nešlo tak ztuha.
Tak tímto prosím o nějakou radu, či doporučení, jak tento problem vyřešit.
Předem moc díky ;-)

Re: těžké řízení
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 05.10.2007 04:40

Sedni so do podobného Kadeta (někoho popros) a vyzkoušej si zatočit ve více autech tohoto typu. Pak porovnej jestli je to opravdu horší u toho tvého. Takhle na dálku ti s tímhle nikdo moc zatím neporad. Může se jednat i o subjektivní pocit.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: těžké řízení
Autor: Martin_ (IP zapsáno)
Datum: 05.10.2007 06:35

Jaký jsou na tom autě pneumatiky a jak jsou nahuštěný?

Re: těžké řízení
Autor: Stankooo (IP zapsáno)
Datum: 19.03.2009 23:28

nom ja mam ties kadeta 16vbez serva mal som tam gumi 195 60 15 a riadenie mi islo ties dost s tuha najhorsie ked som stal nom jakeby som siel utrhnut riadenie dal som zimne 165 60 14 nom uz sme sa rozhodol nedam take siroke gumi ide riadenie asik o 50percent lepsie lahsie



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********   ********  ********    *******  
 **    **  **     **     **     **     **  **     ** 
     **    **     **     **     **     **         ** 
    **     **     **     **     ********    *******  
   **      **     **     **     **                ** 
   **      **     **     **     **         **     ** 
   **      ********      **     **          *******  
Powered by Phorum.