www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
sekání kola
Autor: mendosa (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2008 11:08

Zdravím měnil sem zadní pakny ale od té doby se mi řidičovo zadní kolo seka boužél nepravidelně a je to jedno při jaké rychlosti je to sranda když se mi sekne kolo při 90 a stahuje mě pod kamion zapojeny je to dobře obě stejně ale seká se jen jedno už měsíc hledám příčinu prosím pomoste děkuji

Re: sekání kola
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2008 12:14

Tak tomuhle rikam slovni prujem, ze by pan pouzival obcas nejaky interpunkcni znamenka?
Slozeny to nejspis dobre nebude kdy se to nahodne seka. Rozeber to jeste jednou, vsechno dukladne procisti a sloz zpatky. Pakny se nesmi volne pohybovat vzhledem k tomu ze jsou drzeny perem nahore i dole.

[kadett.cz]

Re: sekání kola
Autor: mendosa (IP zapsáno)
Datum: 26.10.2008 16:44

omlouvám se ale trpím těškou dizleksijí a nerozeznávám i/y vinechávám pismena a tak dále.S tále se seká je to složeny uplně stejně jak to druhy které se neseká vše očištěné a 1000x skontrolované ale pořát se seká

Re: sekání kola
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 28.10.2008 08:23

mendosa> jestli se to seká pravidelně, nemáš náhodou zkroucený kotouč ? eye rolling smiley

Re: sekání kola
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 28.10.2008 10:58

Lukin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> mendosa> jestli se to seká pravidelně, nemáš
> náhodou zkroucený kotouč ? eye rolling smiley


Píše že se mu sekají pakny,takže kotouče tam nemá,jedinně šišatý nebo projetý buben

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: sekání kola
Autor: mendosa (IP zapsáno)
Datum: 29.10.2008 21:28

ani jedno ani druhy.Jeden starej pan kteryho sem náhodně potkam shodou okolností duveřuje jen oplum mi poradil jestli nemám vipadeny lanko od ruční brzdi a ejhle bylo přitom sem to 1000x rozdělával předělával a nikdy sem si toho nevšim navíc mě to nenapadlo protože ručka brzdila.opět se potvrdilo heslo malej problem velká závada, velkej problem malá závada. děkuji všem za vaše rady

Re: sekání kola
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 30.10.2008 05:56

tak tohle by mě nenapadlo?! hlavně zjistit příčinu toho "vypadení" aby se to neopakovalo :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    ********  **     **   *******         ** 
 **    **      **     **     **  **     **        ** 
 **            **     **     **         **        ** 
 **   ****     **     **     **   *******         ** 
 **    **      **      **   **          **  **    ** 
 **    **      **       ** **    **     **  **    ** 
  ******       **        ***      *******    ******  
Powered by Phorum.