www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Náraz do sloupu
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 03.12.2008 05:47

No, tak 20 km asi po dálnici, zbytek jsem se snažil jet přes dědiny. Fotky dotaženého auta jsou na stejném místě jako fotky toho mojeho. [ZdenekSoska.Net] Je to auto bourané na střechu, jinak po motorické stránce je v pohodě, motor šlape snad ještě lépe než ten můj. Je to rok výroby 1997 a motor je X14NZ. A to okno u řidiče tam je, nalepil jsem tam igelit aniž bych to vyzkoušel. grinning smiley Takže pokud má někdo zájem o jakékoliv díly z tohoto auta, nechť se ozve.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil MetalKalic (03.12.2008 05:53)

Re: Náraz do sloupu
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 03.12.2008 20:37

Cau tak supr jen je škoda že je to tak moc sejmutý přes tu střechu. To s tím udělal kotrmelec? pak by asi baterka byla vylitá a KO. Nebo na to něco spadlo? Jinak kolik pokud to není tajemství stálo?
Já osobně bych měl možná zájem o Zadní sedačky komplet (pokud jsou v perfektním stavu). Moje jsou sice ještě dobré, ale chtěl bych s opěrkama.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Náraz do sloupu
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2008 05:57

Je to sejmuté dost, to je fakt, ale to co potřebuji i vnitřek je OK. Prý měl na tažném vozík s pískem i s plachtou a opřel se do něj vítr, ten ho rozhoupal a stáhlo ho to do škarpy přes střechu. Dopadl prý ale zpátky na kola, takže ten akumulátor by měl být OK taky, docela často jsem jel při táhnutí bez zapnutého motoru a celou dobu svítila světla a nevybilo se to. O víkendu bych tu měl dát nějaké fotky interiéru, tak se pak kdyžtak koukni, jestli se Ti sedačky budou hodit. winking smiley

Re: Náraz do sloupu
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2008 06:11

to Gizmo... mě by teda určitě trápila vyteklá baterka :-)..a
nevytekla voda z ostřiků :-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil oplik.jenik (04.12.2008 06:12)

Re: Náraz do sloupu
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2008 07:40

Voda v ostřikovačích je, jinak bych to nekupoval. grinning smiley

Re: Náraz do sloupu
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 05.12.2008 10:26

oplik.jenik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to Gizmo... mě by teda určitě trápila vyteklá
> baterka :-)..a
> nevytekla voda z ostřiků :-)
Mě jen zajímalo jak to dokázal tak sejmout.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Náraz do sloupu
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2008 13:10

Tak jsem do těch dvou galerií přidal i další fotky nabouraného auta i auta na náhradní díly. Interiér toho auta na náhradní díly je zachovalý, ač to na fotkách moc nevypadá (smetí a rozbité sklo), ale žádné díry v čalounění ani prosezené sedačky jsem nenašel. U toho mojeho auta jsem dnes z nedostatku času odmontoval jen jedno světlo a kouknul na spodek, bohužel je hnutý rám motoru, a to konkrétně část na místě u řidiče (je vyhnutá do středu), takže to bude asi ta příčina špatného řazení (viz fotky). Takže budu muset rám motoru přehodit z toho auta na náhradní díly, akorát nevím, kde vytáhnu oba motory, nejsem na to zařízený. Asi to budu muset někomu svěřit. Takže kdyby někdo z okolí Frenštátu p/R měl zájem si vydělat, nechť se ozve. winking smiley

Re: Náraz do sloupu
Autor: Kehcam (IP zapsáno)
Datum: 21.12.2008 18:52

Vím, jak ti je. Takhle před rokem a něco bourala manželka... Její první jízda po vydáří řidičáku. Říkal jsem brzdi a zatáčej, tak přidala a jela rovně. Šup astru do sloupu. Jedinej betonovej sloup v kraji... :-) Pytel ven, fofrklacek louplej za přední sedačky.. no a oprava... spočítali to na 35 - 40.000,- Tak jsem to prodal za 5.000 na díly a 8.000 papíry. Jinak to byla 96. Nikdo to nechtěl, protože to šlo i do střechy, lehce, ale šlo. Tak se pokochojte uměním mé ženy...

Přílohy: P3310123.JPG (46.3KB)   P3310126.JPG (51.7KB)   P3310128.JPG (48.8KB)  
Re: Náraz do sloupu
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 21.12.2008 19:05

Ty jo to musela být pořádna herda! I bag vystřelil! Upřímnou soustrast (myslím k manželce - já bych se jí zeptal jestli je v pořádku, a pak bych jí zabil! smiling bouncing smiley možná by to i prošlo the finger smiley)

Né vážně, čert vem plechy hlavně, že jste v pořádku!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Náraz do sloupu
Autor: Kehcam (IP zapsáno)
Datum: 22.12.2008 13:25

No bylo to tak v 50 - 60 km/h... Semlelo se to tak rychle... eye popping smiley No nejdřív jsem mlčel a nevěděl co říct a když mi po několika minutách mlčení řekla, abych hlavně něco řekl a nemlčel, tak jsem jí poslal do .... Teď už se tomu zasměju, ale v tu dobu bych jí zabil.
A takovej to byl mazlík.... ta Astra smiling bouncing smiley
A o těch plechách to říkla každej, tedy alespoň před manželkou, pak když jsem byl s kámošema o samotě, tak by byla podle těch řečí manželka asi 50x po smrti.. smoking smiley

Re: Náraz do sloupu
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2009 12:36

Cus.

Tak jak to vypadá s tím autem? Hotovo? na kolik to nakonec vyšlo? Co foto s opravy nebylo by? smileys with beer

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Náraz do sloupu
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 18.03.2009 09:32

Je to hotovo, přehození dílů mezi auty, vyrovnání na stolici, seřízení kol a lak (oba blatníky, nárazník, maska, kapota) vyšlo na 27.000,- Kč (bohužel jsem to kvůli počasí a nedostatku prostor musel dát do servisu). Kdybych v tom autě neměl tolik nových věcí a LPG, tak se na to vykašlu. winking smiley A fotky kdyžtak dodám později, ale ono ani není moc co, protože to vypadá stejně jako před bouračkou, akorát je tam nový chladič.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil MetalKalic (18.03.2009 09:33)

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **      **  **     **  **    **  **       
 **     **  **  **  **  **     **   **  **   **       
 **     **  **  **  **  **     **    ****    **       
 **     **  **  **  **  **     **     **     **       
 **     **  **  **  **   **   **      **     **       
 **     **  **  **  **    ** **       **     **       
  *******    ***  ***      ***        **     ******** 
Powered by Phorum.