www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Výměna brzd
Autor: Alfonzzz (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2009 14:05

Zdravíčko, chtěl jsem se zeptat když budu na přední nápravě u astry f classic měnit kotouče a destičky, jestli to jde nějak udělat abych nemusel pak do servisu a nechat to odzvdušnit nebo tak něco?

Re: Výměna brzd
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2009 14:23

Hele Alfonz, je to problem projit si tady na webu navody?????

Re: Výměna brzd
Autor: Alfonzzz (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2009 16:05

Čéče víš, že není? ale mohlo by to tam třeba být, když to říkáš.. No ale hlavně si myslim, že to tu určo někde bude, ale vyhledávač co je na tomto foru moc nefunguje, měl by se vylepšit, když nenajde když zadam "brzdové destičky" nebo brzdové kotouče.. tak tím pádem soudím, že to tu asi nebude ;o)

Re: Výměna brzd
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2009 16:28

do prde.. co se tak trochu porozhlednou po hlavnich strankch opelastra.cz / kadett.cz ??? Tady na foru, je vyhledavac standartni jako na kazdem obdobnem foru.. staci jen zpravne formulovat co hledas.. zkusit treba napsat brzdy.. apod..

naposled !!! angry smiley angry smiley

[kadett.cz]

tady mas trochu vic fotek moji Astry, taky jsem menil.

[picasaweb.google.com]



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lukin (13.02.2009 16:30)

Re: Výměna brzd
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2009 16:30

Alfonzzz napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Čéče víš, že není? ale mohlo by to tam třeba být,
> když to říkáš.. No ale hlavně si myslim, že to tu
> určo někde bude, ale vyhledávač co je na tomto
> foru moc nefunguje, měl by se vylepšit, když
> nenajde když zadam "brzdové destičky" nebo brzdové
> kotouče.. tak tím pádem soudím, že to tu asi
> nebude ;o)

No pokud se tu jen trošku porozhlédneš,tak najdeš co potřebuješ,a vyhledávání funguje super,jen musiš správně napsat co potřebuješ.
třeba zde:
[www.kadett.cz]
nebo se podívej laskavě do sekce technika,je tam vše o brzdách.

Do vyhledavače jsem zadal slovo BRZDY a našlo mě toho plno ,tak nevím kde a co jsi hledal.
[www.opelastra.cz]

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Brouček (13.02.2009 16:32)

Re: Výměna brzd
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2009 16:31

Brouček 1:1 smileys with beer

Re: Výměna brzd
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2009 16:34

2 Alfonzzz: a trošku se snaž,nebo Ti budu rovnou zbytečné témata mazat.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Výměna brzd
Autor: Alfonzzz (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2009 16:59

jj oki, díky moc - omlouvám se, nezadával jsem brzdy ale destičky kotouče ..výměna destiček kotoučů a takhle, sry a ještě jednou dík yawning smiley)

Re: Výměna brzd
Autor: Alfonzzz (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2009 17:40

koukal jsem na ty fotky, good job, pěkná astřička.. jak jsi měl sundaný ty blatníky tak to jsi stříkal sprejem na podvozek - jak to pogumuje jakoby? a ty nádržky v motoru - to jsi stříkal normálním sprejem nebo? ;o) jinak fakt pěknoučká.. mě štve že mam astřičku z 2001 na objednávku a oni mi tam nedali posilovač řízení - chápeš to? confused smiley jsem myslel, že to je automatický a není yawning smileyD

Re: Výměna brzd
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2009 07:41

Alfonzzz > diky za chvalu, 2001 ? confused smiley hm to bude Polak.. vnitrni blatniky jsem natiral tlumexem, neni to strikane, je to rucni prace spinning smiley sticking its tongue out a ty nadrzky, jsou odmastene, a striknute obyc. sprejem od Motipu...

Re: Výměna brzd
Autor: Alfonzzz (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2009 08:08

Jj, je to polák.. Ale jinak super spokojenost i spolehlivost, to ted dávám do kupy.. jsem na to celou dobu tak nějak nešáhl a ono se to naspořádalo, ale jen taký blbosti, no tak doufam že se brzy objevím na nějakém to srázku, pokud konečně bude čas, jezdíš tam taky ne? měj se zatim a dík ;o)

Re: Výměna brzd
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2009 07:46

pokud si z prahy nebo okolí tak se stav desky s kotoučema budou za pul hodiny :-)))



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********    *******   **    **  ********  **     ** 
 **     **  **     **  **   **   **        **     ** 
 **     **         **  **  **    **        **     ** 
 ********    *******   *****     ******    **     ** 
 **                **  **  **    **         **   **  
 **         **     **  **   **   **          ** **   
 **          *******   **    **  ********     ***    
Powered by Phorum.