www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
jina pneu
Autor: Deny (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2009 11:08

muzu dostat od policajtu za usi,kdyz mam jednu pneu jinou,je od jineho vyrobce,jinak je vse stejne,akorat nepatrne jiny vzorek.

Re: jina pneu
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2009 11:14

Můžeš, já jsem to měl za 500,- ale bylo to kámošovo auto, takže jsem mu to dal k proplacení...

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: jina pneu
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2009 11:22

Na naprave musi byt vzdy stejne pneu.

Re: jina pneu
Autor: Deny (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2009 11:36

a kdyz jim reknu,ze mam orig. v rezerve a ze je z boku riznuta(muzu ukazat),ze jsem ji musel vymenit,to mi asi moc nepomuze co?Bude asi zalezet na nich.

Re: jina pneu
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2009 11:42

Ja myslim ze to projde. Od toho ta rezerva je aby se na ni v pripade nutnosti jelo.

Re: jina pneu
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2009 12:03

Deny:
Jo to ti projde - musíš se tvářit přesvědčivě a říct, no, zrovna dva kilometry zpátky jsem jí říznul..to je ale blbá náhoda, co smiling smiley...?
Akorát mi to přijde jako dočasný řešení = jednak až fakt picneš jinou gumu, jsi v prdeli, poněvadž nemáš rezervu a pokaď jí tam budeš mít = budeš mít v kufru rezervu + to řízlý kolo = už je to krapítek na první pohled cinklý = policajti taky nejsou úplně blbí...
A vůbec tak nějak mi přijde, že pokud jsi nevratně poškodil jednu gumu ze série 4 celkem dobrých gum, vyplatí se vyrabovat prasátko a jít si koupit funglovku a nechat si jí tam nasadit, popř. na netu sehnat nějakou kusovku za 500...a nevymejšlet jak očůrat dopraváky apod.smileys with beer

Re: jina pneu
Autor: Deny (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2009 20:20

Jardo GSi,urcite mas pravdu,sezenu jinou



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********   **     **  **    **  **     ** 
 ***   **  **     **  **     **   **  **   **     ** 
 ****  **  **     **  **     **    ****    **     ** 
 ** ** **  ********   **     **     **     ********* 
 **  ****  **          **   **      **     **     ** 
 **   ***  **           ** **       **     **     ** 
 **    **  **            ***        **     **     ** 
Powered by Phorum.