www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Třes volantu
Autor: Jiří (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2009 16:43

Ahoj.Potřeboval bych malinko poradit jestli to pujde.
Pred tydnem jsem si nechal menit brzdove kotouce i desticky.Jednak ze uz nebyly uplne ok,ale hlavne proto ze kdyz jsem jel do 80km/h a brzdil jsem tak bylo vsechno v pohode,ale kdyz byla rychlost vyssi tak se me pokazdy dost rozklepal volant.
Po vymene to ale bohuzel dela opet.Menil jsem i predni gumy za jinny ale bez uspechu.Dela to porad.
Kotouce byly myslim od TRW,desticky nevim.Je mozny ze ty novy kotouce jsou zkrouceny?Nebo je chyba nekde jinde?
Docela me to stve,mam to sice jenom jako auto do prace ale nerad bych se v tom nekde vyvalel.Je to Kadet 1.3S jestli to pomuze:-)
Dik za nejakou radu.Jiri

Re: Třes volantu
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2009 17:06

Myslím že na toto téma tady najdeš určitě několik rad. Stačí použít vyhledávání, projít trošku TP.
A dělá to jen při brždění a nad rychlost 80km ?Nebo to dělá i když nebrzdíš?

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Třes volantu
Autor: Jiří (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2009 17:27

Jeden jsem uz nasel ale ten kdo se ptal uz pak nenapsal co to mohlo byt.
Ja to auto potrebuju kazdy den a sam si to neopravim:-)
Presne tak,dela jenom nad 80 km/h a jenom kdyz to brzdi.To mam strach ze se to rozsype:-)

Re: Třes volantu
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 24.06.2009 17:44

a jak vypadaji cepy smiling bouncing smiley

Re: Třes volantu
Autor: Horys (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2009 11:42

Souhlasim. Ja mel vyvazeny kola, novy gumy a tres od cca 110km. Vymenil sem ramena (takze cepy a silenbloky) a je to hooodne znat :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********   ******    **      **  ******** 
  **  **   **        **    **   **  **  **  **       
   ****    **        **         **  **  **  **       
    **     ******    **   ****  **  **  **  ******   
    **     **        **    **   **  **  **  **       
    **     **        **    **   **  **  **  **       
    **     **         ******     ***  ***   **       
Powered by Phorum.