www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Šrouby na uchycení silentbloků
Autor: JirkaP (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2010 11:59

Zdarec klubaci,potřeboval bych poradit.Chci menit silentbloky na levem rameni ale mam strach ze utrhnu ty dva srouby co je drzi.A co jsem se docetl tak se maji spravne i menit pri kazde vymene silentbloku ale nikde neni napsany rozmer tech sroubu.Ani nevim jestli jsou oba stejny.Dostal jsem jsem od jednoho typka co dela auta dva srouby stejne M12x1.5 90 ale nezda se mi,ze by oba mely byt stejny podle me ten druhy vzadu musi byt M14x1.5. Dekuji za odpovedi.
Astra F 1.7 TD Isuzu 95

Re: Šrouby na uchycení silentbloků
Autor: JirkaP (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2010 10:37

No tak silentblok je vymeneny,samozrejme sroub byl v haji a nastesti to byl ten M12x1,5 90 Jsou oba stejny.Jenom co nevim,jestli ten silentblok dal dobre,nekde jsem se docetl,ze se ma davat tou sipkou na tecku ... tak doufam,ze to tak je.Zatim nic neboucha a vsechno maka tak jak ma.

Přílohy: P1040727(1).JPG (540.5KB)  


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  ********  **     **        ** 
 **   **   **     **     **     **     **        ** 
 **  **    **     **     **     **     **        ** 
 *****     **     **     **     **     **        ** 
 **  **     **   **      **     **     **  **    ** 
 **   **     ** **       **     **     **  **    ** 
 **    **     ***        **      *******    ******  
Powered by Phorum.