www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Hasky (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2010 06:51

zdárek Oplíci, chtěl bych se zeptat zda pasujou zadní pružiny na Astru F 1,7TD i z jiné astry např. sedanu.Zadní Levá je v háji a na vrakáči je to stále nedostatkové zboží a nová..no hot smiley Dík za odp.

Opel Omega A 2,0 combi,89,-minulost
Opel Astra 1,7 TD,95,caravan-současnost

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2010 06:55

Nez schanet nejaky stary unaveny pruziny, je lepsi koupit novy... Na aukru se pohybujou kolem 900Kc za kus.

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Hasky (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2010 07:02

Asi my nebude zbejvat nic jinýho,nová je od 1200,- do 1500,-.praskla my spodní část pružiny,nevím jestli na to Astry trpíeye popping smiley,tohle je zatím moje větší opravička.Jinak tyhle autíčka jsou supr!!!the finger smiley

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2010 07:24

Pruziny praskaji na vsech autech.

[www.aukro.cz]

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Hasky (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2010 17:50

Tak to už jsem klidnejsmileys with beer

Opel Omega A 2,0 combi,89,-minulost
Opel Astra 1,7 TD,95,caravan-současnost

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Kyslik (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2010 17:40

Nedoporučuju pružiny od tohoto prodejce na Aukru co poslal Standa (Velky_podvodnik), cena lákavá, ale pružiny jsem z něj páčil ještě měsíc po zaplacení. Na e-mail odpověděl až když jsem mu pohrozil že to dám k řešení administrátorům Aukra. Navíc mám podezření že jsou to pružiny na jiné auto (silnější drát a auto je výrazně vyšší než ostatní kombajny Astry)
Zkus najít jiného prodejce.

Aquarium vol. 1 -Opel Kadett E C16NZ -> betonovej můstek a pak do železa
Aquarium vol. 2 -Opel Kadett E C16NZ -> E16NZ -> 18E -> železo
Aquarium vol. 3 -Opel Kadett E ????? -> skončil v prachu
Aquarium 4 ??? -Opel Astra G sedan X18XE1 -> Xcože?XE -> jednou jí to taky čeká...
Arbeitauto -Opel Corsa B C14SE -> zakukala na klice -> 20SER a na pole s ní
Arbeitauto2 - Opel Omega B X20SE "prcek" -> zetor na tahání věcí a do práce

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2010 18:57

On i ten počet negativních a neutrálních hodnocení potvrzuje tvoje slova.

m.king Astra F sedan X 17 DTL 94/12

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: D.J. (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2010 18:57

Nevím, kde jsi přišel na ty ceny, ale např. zadní pružina KAYABA u Elitu je v dopručené ceně něco přes 900,-. Starline od Kelly taky 900,-. No a když budeš šikovný a ukecaný, tak ti na kšeftě klidně ještě 100,-na kuse sleví. Takže nemá cenu kupovat zajíce v pytli bez záruky někde na Aukru.Ode mně bys je třeba měl za 750,- za kus i s dokladem a zárukou, A klidně i jen jednu,i když se to nedoporučuje smileys with beer A když máš tak rád Opelthumbs down

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 14.05.2010 06:14

Tak to se omlouvam za odkaz. Nekoukal jsem na hodnoceni, jen jsem videl ze pruziny prodava.

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 14.05.2010 13:19

Pred par lety jsem kupoval obyc pruziny na kombika a nic nevydrzely, po kratkem case a minimalnim zatizeni to sedelo uplne na doraz, ted mam zesilene a naprosta spokojenost. Koukni ma mjauto, tam je maji.

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 11.08.2012 16:16

Panove, tak me take praskla zadni pruzina na kombiku. Co rikate na tyhle pruziny? GH je to schopna znacka?

[aukro.cz]



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Petr A-C C14NZ (11.08.2012 16:17)

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Bre@thlless (IP zapsáno)
Datum: 12.08.2012 12:06

A číst umíš ?

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 12.08.2012 14:16

Pozde ale prece. Ja dal jen do vyhledavani zadni pruziny at nezakladam nove tema. Nasel posledni "aktivni" tema. Videl jsem rok 2010, nic jsem necet a jen vlozil svuj dotaz. V soucasne dobe ma ten prodavajici z cca 1500 prodeju 93% spokojenost, tak asi se zlepsil. Nasel jsem origo katalog GH, v nem rozmery a tak to risknu a objednam. Pak dam vedet zda to bylo OK.

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2012 14:05

Tak panove, poradite, jak povolit ten spodni sroub na tlumici? NEpodaril se ani jeden. V sikovkach jsem drzel spodni cast tlumice ale matku jsem nepovolil. Muzu "protocit-znicit" spodni cast tlumice? Svajc nemam. Jina rada?

Re: zadní pružiny Astra F 1,7TD
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 07.09.2012 17:06

Tak pruziny dorazily, sice pozdeji - prej dovolena. Pasujou a uz jezdim.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **               **  **    **  ********  
 **     **  **    **         **  **   **   **     ** 
 **     **  **    **         **  **  **    **     ** 
  ********  **    **         **  *****     **     ** 
        **  *********  **    **  **  **    **     ** 
 **     **        **   **    **  **   **   **     ** 
  *******         **    ******   **    **  ********  
Powered by Phorum.